Od pewnego już czasu Koreanki wyrastają na niekwestionowane ekspertki od kosmetycznej pielęgnacji. I nic dziwnego, wystarczy spojrzeć na ich buzie: zachwycają nieskazitelnością. Polki coraz częściej i chętniej przejmują pielęgnacyjne zwyczaje na koreańską modłę: staranne, wieloetapowe oczyszczanie, nawilżanie, maseczki i wszelkie inne formy dopieszczania buzi. Z tym większym entuzjazmem powitały polskie dziewczyny wkroczenie na rodzimy rynek marki Skin 79.

 


 

Obecnie ta najpopularniejsza koreańska marka rusza z zakrojoną na szeroką skalę kampanią na gruncie polskim. To dobra okazja, by zapoznać się z jej zróżnicowaną ofertą. W redakcji mieliśmy już okazję przetestować szeroką gamę koreańskich masek. I musimy przyznać, że jest to nie tylko dbałość o kondycję skóry ale i dobre samopoczucie. Przy nakładaniu na twarz maski kota, pandy czy myszy – zarówno wśród pań i panów, bo maski skierowane są do obu płci - frajdy jest co niemiara.

Z kolei tchnienia elegancji dostarcza wenecka seria masek – podczas gdy my przeobrażamy się w wenecką królową (czy króla) nocy, nasza skóra chłonie bogaty kompleks substancji odżywczych – czego chcieć więcej? Naszą uwagę przykuł również – już samym złotym, szykownym opanowaniem – puder minimalizujący połysk The Oriental Moist Sun BB Pact, jak znalazł na letnie eskapady, bo wyposażony w ochronę przeciwsłoneczną.

 


 

Nie będziemy zdradzać wszystkich szczegółów, pełną, bogatą ofertę Skin 79 sami możecie sprawdzić tu - klik!

Dodajmy, że ambasadorem marki mianowany został znany z serialu „Rodzinka.pl” Adrian Zdrójkowski. Nieprzypadkowo postawiono na osobę rozpoznawalną wśród młodzieży. Produkty skierowane są bowiem w dużej mierze do osób młodych, a przyświecają im nieobce tej grupie społecznej wartości takie jak kosmopolityzm, otwartość, poszanowanie natury. Jesteśmy za!

 

 

Fot: 1, 2: J&R. Stefanowicz, 3: redakcja

 


Kategoria: Lifestyle | Źródło:  Redakcja Kulturalnie.waw.pl | Cena:  darmowa
Kolportaż:  internet
comments powered by Disqus
Tagi dla tej recenzji:
kosmetyki Skin79redakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--