Świętuj z Luną 55-te urodziny!

Serdecznie zapraszamy do spędzenia z nami urodzin Luny już w sobotę 22 lipca o godz. 19:00!

W programie premierowy pokaz filmu "Paryż może poczekać"wino od Barefoot Wine & Bubblytort od Przystanku Piekarnia i impreza we francuskim klimacie - nie zabraknie takich wykonawców jak Serge Gainsbourg, Emanuelle Seigner czy Carla Bruni.

W trakcie zabawy zapraszamy również do wzięcia udziału w aukcji fotosów filmowych, które już od kilku dni można oglądać w naszym foyer.

Zapraszamy do wspólnego świętowania urodzin kina Luna!

Bilety:
pojedynczy - 29 zł
dla pary - 55 zł - przy zakupie przez stronę kina należy wybrać bilety Urodziny 1/2 oraz Urodziny 2/2 po 27,50 zł każdy

 


 

O filmie:

 

PARYŻ MOŻE POCZEKAĆ
Paris can wait, komedia romantyczna, USA, 2016, reż. Eleanor Coppola, 92 min

 

Eleanor Coppola w swoim najnowszym filmie opowiada historię Anne. Jej życie to spełnienie marzeń – jest żoną Michaela, bogatego producenta z Hollywood i zwiedza cały świat, towarzysząc mu w jego podróżach. Michael jednak jest ciągle zajęty i zapracowany, przez co uczucie między parą zaczęło się wypalać. Teraz producent musi służbowo wyjechać z Cannes do Budapesztu, jednak Anne zmęczona ciągłymi podróżami postanawia wrócić do Paryża. Niespodziewanie przyjaciel i współpracownik Michaela, Francuz Jacques proponuje, że zawiezie ją tam autem. Planowana trasa ma zająć 7 godzin, jednak zamienia się w dwudniową wycieczkę pełną smacznych potraw, doskonałego wina, pięknych widoków i... odrobiny romansu. W rolach głównych Diane Lane, Alec Baldwin i Arnaud Viard.

 

 

 

KONKURS! Do zgarnięcia podwójne zaproszenie na to wydarzenie. Aby wziąć udział w konkursie, należy polubić post informujący o nim na FB a w komentarzu zostawić życzenia dla kina:) Jedna spośród osób, które to uczynią, przed końcem piątku otrzyma powiadomienie o wygranej.

Powodzenia!

 


Regulamin

Powiadomienie o wygranej zostanie wysłane na FB.

W konkursie mogą brać udział jedynie osoby pełnoletnie.

Serwis Facebook nie jest współorganizatorem konkursu i nie ponosi żadnej odpowiedzialności wobec uczestników konkursu. Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany ani przeprowadzany przez serwis Facebook ani z nim związane. Organizator konkursu korzysta z serwisu Facebook do administrowania promocją na własną odpowiedzialność.

Niniejszy konkurs nie jest grą losową w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach losowych i zakładach wzajemnych.


Kategoria: Aktualności | Źródło:  Redakcja Kulturalnie.waw.pl | Cena:  darmowa
Kolportaż:  internet
comments powered by Disqus
Tagi dla tej recenzji:
kino luna urodzinyredakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--