Cykliczny projekt teatralny MONOLOOZ otwiera swoją działalność przedstawieniem TOP NIANIA. MONOLOOZ, jest nowatorskim projektem wpisującym się w trend 'new writing'. AUTORAMI TEKSTU są biorący udział w spektaklu AKTORZY, którzy prace pisarskie prowadzili pod okiem mentora Krzysztofa Rogulskiego.
...........................
Blanka Luna to najbardziej rozpoznawalna celebrytka w kraju. Jej kariera w ostatnim czasie rozwija się tak jak to sobie wymarzyła. Wywiady, plan filmowy i blask jupiterów to już dla niej codzienność. Do tego działalność prospołeczna, własna fundacja i walka o prawa człowieka. Słowem, życie jakiego zawsze pragnęła. Aż tu nagle, stan ten zmienia widok dwóch pasków na teście ciążowym. Co robić w takiej sytuacji? Rezygnować z kariery na rzecz wychowania dziecka? Próbować pogodzić te kwestie? Czy może już teraz zacząć szukać niani, ale… jak się tym zająć?

 Dla JEJ dziecka to nie może być przecież niania – to musi być TOP NIANIA!

A o to miano będzie walczyć 7 osób w reality show, w najbardziej oglądanej stacji telewizyjnej w Polsce. Każdej z nich wydaje się, że może być świetną nianią. Ale czy na pewno? O tym, czy komuś się to uda, zadecydują widzowie.

Po dalsze informacje zapraszamy na: https://web.facebook.com/monolooz

MONOLOOZ tworzą artyści zaangażowani i kształceni techniką Meisnera nauczaną w warszawskim Laboratorium Meisnera pod auspicjami Fundacji Act 4 Art.

Reżyseria: Jacek Stachowicz
Obsada: Sylwia Kaczmarek, Judy Turan, Aleksandra Walusiak, Izabela Szymkuć, Maja Skrońska, Katarzyna Kołodziejczak, Monika Lecińska, Łukasz Oleś.
Script doctor: Krzysztof Rogulski
Scenografia: Wojciech Kaj Rygalski
Fryzury: Paweł Lanoszka

Bilety 20 złotych przed wejściem na spektakl oraz na stronie internetowej (szczegóły wkrótce).

13 lipca o 20:00

KONKURS! Mamy dla Was zaproszenie na ten spektakl. Zgłaszajcie się w komentarzach pod postem na FB przed końcem dnia dwie osoby otryzmają powiadomienia o wygranej. Powodzenia!

 

Regulamin

Powiadomienie o wygranej zostanie wysłane na FB.

W konkursie mogą brać udział jedynie osoby pełnoletnie.

Serwis Facebook nie jest współorganizatorem konkursu i nie ponosi żadnej odpowiedzialności wobec uczestników konkursu. Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany ani przeprowadzany przez serwis Facebook ani z nim związane. Organizator konkursu korzysta z serwisu Facebook do administrowania promocją na własną odpowiedzialność.

Niniejszy konkurs nie jest grą losową w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach losowych i zakładach wzajemnych.

 

 


Kategoria: Aktualności | Źródło:  Redakcja Kulturalnie.waw.pl | Cena:  darmowa
Kolportaż:  internet
comments powered by Disqus
Tagi dla tej recenzji:
Dzika Strona Wisły teatrredakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--