Simon Stephens 

HARPER

przekład: Małgorzata Semil 

PREMIERA 9 GRUDNIA 2016 r.
Scena na Woli im. T. Łomnickiego

reżyseria: Natalie Ringler
scenografia i kostiumy: Aneta Suskiewicz
muzyka: Piotr Łabonarski
reżyseria światła: Mikołaj Jaroszewicz
konsultacje ruchu scenicznego: Izabela Chlewińska
konsultacje wokalne: Anna Grabowska
kierownictwo produkcji: Rafał Łukasz Renner


OBSADA

Agnieszka Warchulska - Harper Regan
Halina Łabonarska - Alison Woolley
Adam Ferency - Elwood Barnes/Duncan Woolley
Martyna Kowalik 
Sarah Regan
Otar Saralidze -Tobias Rich/Mickey Nestor/Mahesh Aslam
Marcin Sztabiński - Seth Regan/James Fortune

czas trwania: 1 godz. 40 min. (bez przerwy)

 

Harper

Czasami trzeba po prostu wstać i wyjść zostawiając wszystko za sobą. Czasem czujemy, że nie można dłużej zwlekać ze zmianą, bo zastygniemy jak muzealny eksponat. W takiej sytuacji jest właśnie bohaterka sztuki. Wiadomość o nieuchronnie zbliżającej się śmierci ojca, powoduje, że Harper postanawia spotkać się z nim po raz ostatni. Rzuca pracę,  a córce i mężowi nawet nie mówi o wyjeździe. Podróż okazuje się przygodą życia, która zmusi bohaterkę do zadania sobie pytań o najważniejsze sprawy – miłość, lojalność wobec najbliższych i własne miejsce w świecie.   

Sztuka Simona Stephensa, autora między innymi „Dziwnego przypadku psa nocną porą” bez cienia dydaktyzmu mówi o sile duchowego przebudzenia i niezgodzie na powszechną desperację.

 

KONKURS! Mamy dla Was podwójne zaproszenia na ten spektakl 8 lipca o 19.00 (Scena na Woli). Aby wziąć udział w konkursie zgłaszajcie się w komentarzach pod postem na FB. Przed końcem środy dwie losowo wybrane osoby otrzymają powiadomienia o wygranej. Warunkiem udziału w konkursie jest lubienie na FB bloga Kulturalnie. Powodzenia!

 

Regulamin

Powiadomienie o wygranej zostanie wysłane na FB.

W konkursie mogą brać udział jedynie osoby pełnoletnie.

Serwis Facebook nie jest współorganizatorem konkursu i nie ponosi żadnej odpowiedzialności wobec uczestników konkursu. Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany ani przeprowadzany przez serwis Facebook ani z nim związane. Organizator konkursu korzysta z serwisu Facebook do administrowania promocją na własną odpowiedzialność.

Niniejszy konkurs nie jest grą losową w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach losowych i zakładach wzajemnych.

 

 


Kategoria: Aktualności | Źródło:  Redakcja Kulturalnie.waw.pl | Cena:  darmowa
Kolportaż:  internet
comments powered by Disqus
Tagi dla tej recenzji:
harper Teatr Dramatycznyredakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--