SZTUKA ODŚWIEŻA KULTOWE MIEJSCE W WARSZAWIE

 

Kultowe warszawskie pawilony zostały odświeżone przez znanego artystę streetowego - Pawła Swanskiego. Kustoszem i sponsorem akcji jest marka Sprite, która w nowej strategii komunikacji nawiązuje do odświeżenia.

 

Kontrastujące Pawilony z zabytkową częścią Nowego Świata to lokalizacja chętnie uczęszczana przez młodych ludzi, szukających miejsca do spotkań, dyskusji, muzyki, zabawy i odpoczynku.


 


 

 

W  miniony weekend powstały w tym miejscu niepowtarzalne dzieła znanego artysty Swańskiego, który jest nieodłącznie związany z kulturą miejską. Uliczne „obrazy” mają nadać miejscu nowy, odświeżony wizerunek i stać się częścią istotnej dla młodych tkanki miejskiej.


 


 

 

Sztuka to świat emocji i wrażliwości, którą można w naturalny sposób przenieść w przestrzeń miejską. Streetart to żywa galeria sztuki, której istotą jest by wpisać się w charakter miejsca, stając się jego integralną częścią. Coraz częściej brandy decydują się na współpracę z niezależnymi artystami dając im swobodę twórczą i wchodzą w rolę mecenasa sztuki. Jest to niebywale trudna i ryzykowna rola, dla marek, które przeważnie wolą zachowawcze działania, z przewidywalnym efektem końcowym. W przypadku współpracy z artystą, który nanosi dzieło na swoje płótno - nawet jeśli jest miejską ścianą, pod wpływem chwili, działanie może być potencjalnie niepewne pod względem oczekiwań. Jednak marki coraz chętniej dają ludziom i  artystom możliwość własnej interpretacji świata przeżyć brandu, wyrażonego w artystyczny sposób, co buduje autentyczność marki. Trend art staje się coraz istotniejszy, bo pozwala niedoskonałej odpowiedzieć na wrażliwość człowieka i przekazać mu emocje towarzyszące dziełu.

 

 

Mural to część strategii komunikacji marki Sprite pod parasolowym hasłem „Born to RFRSH”, komunikujących odświeżenie. W tym rozumieniu brand stara się w różnych dziedzinach takich jak: muzyka, sztuka, gaming znajduje ich odmienione interpretacje. 


Kategoria: Aktualności | Źródło:  Redakcja Kulturalnie.waw.pl | Cena:  darmowa
Kolportaż:  internet
comments powered by Disqus
Tagi dla tej recenzji:
mural Swanskyredakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--