ARTYSTKI / POTEM-O-TEM

Trzy aktorki wcielają się w role wiedeńskich modelek z filmu Ulricha Seidla. Ich walczące o sławę i lepsze życie bohaterki, są jednak wyłącznie pretekstem do osobistej opowieści o własnych marzeniach, frustracjach, obawach i rozczarowaniach. 


reżyseria: MARCIN ZBYSZYŃSKI
scenografia: JULIA FILIŃSKA
kostiumy: IRMA TYLOR
charakteryzacja: VALERYIA ABIALCHUK 
muzyka: PIOTR SKODOWSKI

 



występują:
MAŁGORZATA MIKOŁAJCZAK
JOANNA ROZKOSZ
MARIA SOBOCIŃSKA
JAKUB KAMIEŃSKI
FILIP KOSIOR

Termin: 18.06 (niedziela), 19.30-20.30

Miejsce: Dzika Strona Wisły

projekty graficzne: STEFANIA MICHERA


opieka artystyczna: MAJA KLECZEWSKA

czas trwania: 1h

bilety: 25 zł (online lub przed wejściem na spektakl)

POTEM-O-TEM
Jesteśmy grupą teatralną złożoną z młodych artystów mieszkających w Warszawie. Twórczo się uzupełniając zmieniamy energię do działania w spektakle. Plany mamy rozległe, a możliwości znacznie większe od budżetu i dlatego wróżymy sobie świetlaną przyszłość.

fanpage: https://www.facebook.com/potemotem

 

KONKURS! Mamy dla Was 2 podwójne zaproszenia na ten spektakl. Aby wziąć udział w konkursie przesyłajcie na adres marta@kulturalnie.waw.pl wiadomość zawierającą odpowiedź na pytanie: gdzie mieści się klub Dzika Strona Wisły?  W temacie wiadomości wpisujcie tytuł spektaklu. Przed końcem soboty dwie spośród osób, które to uczynią, otrzymają wiadomości z informacją o wygranej. Powodzenia!

 

 

Regulamin

Powiadomienie o wygranej zostanie wysłane mailowo.

W konkursie mogą brać udział jedynie osoby pełnoletnie.

Serwis Facebook nie jest współorganizatorem konkursu i nie ponosi żadnej odpowiedzialności wobec uczestników konkursu. Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany ani przeprowadzany przez serwis Facebook ani z nim związane. Organizator konkursu korzysta z serwisu Facebook do administrowania promocją na własną odpowiedzialność.

Niniejszy konkurs nie jest grą losową w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach losowych i zakładach wzajemnych.


Kategoria: Aktualności | Źródło:  Redakcja Kulturalnie.waw.pl | Cena:  darmowa
Kolportaż:  internet




comments powered by Disqus
Tagi dla tej recenzji:
Dzika Strona Wisły teatr



redakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--