Pokolenie X nie zwalnia tempa. Chce świetnie wyglądać, wiedzieć i… widzieć. Pomagają im w tym szkła progresywne Varilux X series. Ich uroczysta premiera odbyła się w ciepły wiosenny wieczór na Żoliborzu, w Forcie Sokolnickiego. Swą obecnością uświetniły ją tłumy gwiazd. 

Były przemówienia, wykłady, rozmowy. O wspomnianej Generacji  X opowiadał psycholog biznesu Jacek Santorski. Refleksjami podzielili się także jej znani i popularni przedstawiciele: Piotr Polk, Radek Majdan, Ewa Kasprzyk, czy ambasadorka marki, Danuta Stenka. Wszyscy rzecz jasna w eleganckich okularach.

 


 

Dyrektor Zarządzający Essilor Polonia, Adam Mamok, podkreślał:

Naszą misją jest poprawa jakości życia poprzez poprawę jakości widzenia. Stoi za nami 170 lat historii i tradycji, którą zamierzamy kontynuować. Od początku stawialiśmy na innowacyjność. A, jak powiedział Steve Jobs, to właśnie innowacyjność wyróżnia lidera w naszej epoce. Ten inny sposób myślenia trwale wpisany jest w DNA firmy Essilor, którą sklasyfikowano jako jedną ze 100 najbardziej innowacyjnych firm na świecie, jedyną w branży okularowej. To w naszej firmie po raz pierwszy skonstruowano i wprowadzono na rynek szkła progresywne. Nasze nowe projekty konstruujemy w 3 centrach na całym świecie. Żeby wprowadzać takie innowacje jak ta, którą dziś prezentujemy, każdego dnia pracuje na to blisko 550 naukowców. Poświęcamy na ten cel ponad 200 mln euro. Od lat 90-tych jesteśmy w Polsce. Będziemy kładli nacisk na to, żeby świadomość i troska o wzrok Polaków się poprawiła. Obecnie jedynie 34 procent Polaków wie, co to szkła progresywne. W Polsce mamy 16 mln presbiopów, z czego 4,5 mln nie nosi żadnych okularów.

 


 

Gospodarzem wieczoru był Hubert Urbański. 

 

 

(Fot. mat. prasowe)


Kategoria: Aktualności | Źródło:  Redakcja Kulturalnie.waw.pl | Cena:  darmowa
Kolportaż:  internet
comments powered by Disqus
Tagi dla tej recenzji:
Forever youngredakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--