wySTARTUPuj z Prahą!

 

Masz pomysł na biznes ale nie wiesz, jak do tego podejść? Zastanawiasz się gdzie szukać inspiracji? A może czekasz, aż wpadniesz na ideę godną nowego Facebooka lub Ubera? Weź udział w nowym cyklu spotkań organizowanym przez Kino Praha i Startup Academy i dowiedz się, jak zacząć realizować marzenie o własnym biznesie.

 

 

Wydarzenie kierujemy do każdego, kto marzy o założeniu własnego biznesu, ale nie wie, od czego zacząć. Podczas 6 tematycznych spotkań, pokażemy Ci – krok po kroku – jak przejść od pomysłu do jego realizacji.  A może prowadzisz już działalność ale nadal poszukujesz inspiracji i nowych kontaktów? Nie przejmuj się.             

Te spotkania są właśnie  dla Ciebie!

 

Filmowa inspiracja, poważna dawka wiedzy, a także obietnica nawiązania biznesowych znajomości. Brzmi interesująco? Będzie jeszcze ciekawiej! Każde spotkanie to WYSTĄPIENIA zaproszonych ekspertów, którzy podzielą się z Wami DOŚWIADCZENIEM i przekażą swoją WIEDZĘ.

 

Drugie spotkanie dotyczące stworzenia najlepszego teamu na świecie odbędzie się 1. czerwca 2017 r. o godz. 19.00  w Kinie Praha. Już dziś odkrywamy przed Wami pierwszego prelegenta! Będzie nim Adam Kuzdraliński – Prezes Zarządu NexBio, Anna Rutkowska – Współzałożycielka, Partner Zarządzający WeGirls oraz Jakub Kur – CO Founder i Prezes First11.

 

Teraz zapewne zadajesz sobie pytanie czy za spotkania trzeba płacić. Otóż NIE! Wstęp jest całkowicie bezpłatny ale… liczba miejsc ograniczona! Żeby wziąć udział w wydarzeniu musisz się zarejestrować tu: http://www.wystartupujzpraha.pl/

Odbierz swój bilet, przyjdź do Kina Praha i ciesz się nowymi możliwościami!

 

* * *

Adam Kuzdraliński – Prezes Zarządu NexBioNaukowiec wyspecjalizowany w praktycznym zastosowaniu technik molekularnych w genetyce mikroorganizmów, roślin, zwierząt i człowieka. Prezes Zarządu NexBio – startupu oferującego usługi z zakresu badań molekularnych adresowane do środowiska biznesu oraz nauki. Misją firmy jest tworzenie i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań biotechnologicznych w obszarze przemysłu spożywczego, rolnictwa, ochrony środowiska oraz weterynarii. Podczas wystąpienia na spotkaniu w ramach cyklu „wySTARTUPuj z Prahą” opowie o tym, jak skomplikowany i specjalistyczny pomysł na biznes opowiedzieć w taki sposób, by był on zrozumiały dla każdego.

Anna Rutkowska – Współzałożycielka, Partner Zarządzający WeGirlsPo latach pracy w korporacjach w Niemczech i Stanach Zjednoczonych wróciła do Polski i stworzyła markę, oferującą zabawki, akcesoria, książeczki oraz gry komputerowe, które mają na celu w wartościowy sposób połączyć świat rzeczywisty oraz wirtualny. Anna jest również Prezesem Fundacji Przyjaźni WeGirls, której działalność skupia się głównie na zbiórce włosów i przekazywanie ich na peruki dla potrzebujących dzieci po intensywnej chemioterapii. Podczas spotkania opowie o tym, jak WeGirls udało się pozyskać inwestycje od funduszu Experior Venture Fund i Sieci Przedsiębiorczych Kobiet Black Swan Fund.

Jakub Kur – CO Founder i Prezes First11 – Po doświadczeniu w firmach konsultingowych (Boston Consulting Group i McKinsey & Company) oraz w finansach (Credit Suisse oraz PFR Ventures), Kuba zdecydował, że potrzebuje przerwę od korporacji. Łącząc swoją pasje do piłki nożnej oraz szybko rozwijającą się branżę IoT i wearables, wpadł wraz z współzałożycielem na idee First11. First11 to rozwiązanie dla piłkarza grającego amatorsko jak i juniora grającego w drużynie ekstraklasy lub Premier League, opierające się na analizie nóg jak i całego ciała. Poza First11 Kuba sam inwestuje oraz doradza startupom. Na „wySTARTUPuj z Prahą” opowie o tym jak przygotować się do pitchu, oraz jak przełożyć pomysł na kilka slajdów.

 

PROGRAM wySTARTUPuj z Prahą

wybrane czwartki miesiąca, godz. 19:00

cena biletu – 0 zł

JAK SKUTECZNIE ZAPREZENTOWAĆ SIEBIE I SWÓJ POMYSŁ?

 

1.06.2017 I czwartek I 19:00

Przyszedł ten moment, kiedy do rozwoju startupu potrzebny jest zastrzyk gotówki. Skąd ją wziąć? Jak zamiast swoich oszczędności wydać… czyjeś pieniądze? Co trzeba powiedzieć potencjalnemu inwestorowi, by uwierzył w naszą ideę i zaryzykował swój kapitał? O swoich doświadczeniach w oczarowywaniu aniołów biznesu opowiedzą startupowcy, którym udało się uzyskać finansowanie.



 

 

 

 

 

 

     


Kategoria: Aktualności | Źródło:  Redakcja Kulturalnie.waw.pl | Cena:  darmowa
Kolportaż:  internet




comments powered by Disqus
Tagi dla tej recenzji:
Kino Praha startup Wystartupuj z Prahą



redakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--