Komedia Michała Walczaka, twórcy Pożaru w Burdelu. Prześmiewczy i refleksyjny portret pokolenia singli. Nieporadni w okazywaniu uczuć, tęskniący za związkiem lecz unikający zaangażowania.

Ona i On w piaskownicy.
Ona chce się bawić razem, On ma swoją figurkę Batmana i bawi się „sam, zawsze tylko sam”.
Ona grozi, że pójdzie do innej piaskownicy, On stara się jej zaimponować i zjada dżdżownicę,
Ona kwituje: „idiota!”.
On już nic nie rozumie.

To nie jest sztuka o dzieciach!Protazek i Miłka w koncernowym open space. Ukryci za ekranami laptopów, ubrani w garnitury lecz zachowujący się wobec siebie jak dzieci, które ciągną za włosy i sypią piasek na głowę, bo inaczej nie potrafią okazać zainteresowania.

20 maja godz. 19.00
Teatr TrzyRzecze, ul. Suzina 6, Warszawa
bilety/informacje: www.trzyrzecze.pl

 

KONKURS! Do zgarnięcia podwójne zaproszenia na ten spektakl! Aby wziąć udział w konkursie zgłaszajcie się w komentarzach pod postem na FB. W sobotę 3 spośród osób, które to uczynią, otrzymają powiadomienia o wygranej. Powodzenia!

 

 

Regulamin

Powiadomienie o wygranej zostanie wysłane na FB.

W konkursie mogą brać udział jedynie osoby pełnoletnie.

Serwis Facebook nie jest współorganizatorem konkursu i nie ponosi żadnej odpowiedzialności wobec uczestników konkursu. Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany ani przeprowadzany przez serwis Facebook ani z nim związane. Organizator konkursu korzysta z serwisu Facebook do administrowania promocją na własną odpowiedzialność.

Niniejszy konkurs nie jest grą losową w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach losowych i zakładach wzajemnych.

 

(Fot. materiały prasowe)


Kategoria: Aktualności | Źródło:  Redakcja Kulturalnie.waw.pl | Cena:  darmowa
Kolportaż:  internet
comments powered by Disqus
Tagi dla tej recenzji:
Piaskownica Teatr TrzyRzeczeredakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--