DRAKA

 

 

Scenariusz i reżyseria: Natalia Fijewska-Zdanowska

Muzyka: Filip Dreger

Obsada: Agata Fijewska, Zuzanna Fijewska-Malesza, Krzysztof Kiersznowski

Choreografia: Bartosz Figurski

Akompaniament: Agnieszka Orzechowska-Kozak

Reżyseria świateł: Mikołaj Malesza

Produkcja: Agnieszka Kondraciuk, Katarzyna Pawela

 

Emerytowany policjant (Krzysztof Kiersznowski) dowiaduje się, że jest nieuleczalnie chory. Rozdrażniony otaczającą go rzeczywistością sześćdziesięciolatek - samotnik, cwaniak i łapówkarz, staje w obliczu rozliczenia z własnym życiem. Wartka, dowcipna i przewrotna akcja sztuki dzieje się na przemian w starym Mlecznym Barze i Rejonowym Szpitalu. Rzeczywistość bohatera tworzą zimna i bezlitosna Pani Doktor (Zuzanna Fijewska-Malesza), oraz krzykliwa, ciężarna Kelnerka (Agata Fijewska). 

Spektakl poprzez śmiech, absurd i groteskę stawia pytania o naszą współczesną rzeczywistość, dlaczego wiąże się ona coraz częściej z poczuciem wstydu i złości? W jaką stronę zmierza nasze "dynamicznie rozwijające się" społeczeństwo? Czy w świecie, który powoduje tyle frustracji, jest jeszcze miejsce na bezinteresowną bliskość?

Groteskowa forma i dowcip – to być może jedyny sposób na poruszenie tych tematów społecznego, ale i naszego wewnętrznego tabu.

 Współczeny, kameralny musical, zrealizowny przez młodych twórców świetnie przyjętego przez publiczność spektaklu "NIUNIA". Tym razem zespół współpracuje z aktorem Krzysztofem Kiersznowskim.


 

Produkcja: Fundacja Artystyczna MŁYN dzięki wsparciu Miasta St. Warszawy

Partner: Stołeczne Centrum Edukacji Kulturalnej

 

Premiera: 9 czerwca 2013

 

Miejsce:

Scena na Poddaszu SCEK, ul. Jezuicka 4, Stare Miasto, Warszawa.

 

 

Produkcja:

Fundacja Artystyczna MŁYN dzięki wsparciu Miasta St. Warszawy

 

Partner:

Stołeczne Centrum Edukacji Kulturalnej

 

Info:

www.mlyn.org

 

Promocja:

Katarzyna Binkiewicz

promocja@fundacjamlyn.pl

 

Bilety:

40, 35zł, po uprzednim dokonaniu rezerwacji

rezerwacje@fundacjamlyn.pl  tel. 519 672 356

Ilość miejsc ograniczona!

 

KONKURS! Mamy dla Was podwójne zaproszenia na spektakl w terminie piątek 23.02 godz. 19:30. Zgłaszajcie się w komentarzach pod postem na FB, przed końcem dnia losowo wybrane osoby otrzymają na FB powiadomienia o wygranej. Powodzenia!

 

 

Regulamin:

Powiadomienie o wygranej zostanie wysłane mailowo.

W konkursie mogą brać udział jedynie osoby pełnoletnie.

Serwis Facebook nie jest współorganizatorem konkursu i nie ponosi żadnej odpowiedzialności wobec uczestników konkursu. Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany ani przeprowadzany przez serwis Facebook ani z nim związane. Organizator konkursu korzysta z serwisu Facebook do administrowania promocją na własną odpowiedzialność.

Niniejszy konkurs nie jest grą losową w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach losowych i zakładach wzajemnych

 

 


 


Kategoria: Aktualności | Źródło:  Redakcja Kulturalnie.waw.pl | Cena:  darmowa
Kolportaż:  internet
comments powered by Disqusredakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--