wySTARTUPuj z Prahą!

 

Masz pomysł na biznes ale nie wiesz, jak do tego podejść? Zastanawiasz się gdzie szukać inspiracji? A może czekasz, aż wpadniesz na ideę godną nowego Facebooka lub Ubera? Jeśli odpowiedziałeś twierdząco na przynajmniej jedno pytanie, to dobrze trafiłeś! Kino Praha i Startup Academy rozpoczynają nowy cykl spotkań, z których wyjdziesz bogatszy o nowe możliwości!

 

Startujemy już 2. marca o godz. 19:00!

 

Wydarzenie kierujemy do każdego, kto marzy o założeniu własnego biznesu, ale nie wie, od czego zacząć. Podczas 6 tematycznych spotkań, pokażemy Ci – krok po kroku – jak przejść od pomysłu do jego realizacji. A może prowadzisz już działalność ale nadal poszukujesz inspiracji i nowych kontaktów? Nie przejmuj się. Te spotkania są właśnie  dla Ciebie!

 

Filmowa inspiracja, poważna dawka wiedzy, a także obietnica nawiązania biznesowych znajomości. Brzmi interesująco? Będzie jeszcze ciekawiej! Każde spotkanie to WYSTĄPIENIA zaproszonych ekspertów, którzy podzielą się z Wami DOŚWIADCZENIEM i przekażą swoją WIEDZĘ.

 

Pierwsze spotkanie dotyczące generowana pomysłów odbędzie się 2 marca 2017 r. o godz. 19.00  w Kinie Praha. Już dziś odkrywamy przed Wami dwóch prelegentów! Podczas pierwszego spotkania wystąpią: Paweł Sieczkiewicz – twórca Telemedi.co i Kamil Adamczyk – CEO Intelclinic.

 

Teraz zapewne zadajesz sobie pytanie czy za spotkania trzeba płacić. Otóż NIE! Wstęp jest całkowicie bezpłatny ale… liczba miejsc ograniczona! Żeby wziąć udział w wydarzeniu musisz się zarejestrować.

Odbierz swój bilet, przyjdź do Kina Praha i ciesz się nowymi możliwościami!

 

* * *

 

Paweł Sieczkiewicz twórca Telemedi.co – nowoczesnej platformy telemedycznej, która oferuje zdalne konsultacje z lekarzami poprzez czat wideo, czat tekstowy, e-mail czy telefon. Klient może kontaktować                       się z lekarzem poprzez stronę lub aplikację mobilną. Platforma daje możliwość szybkiego przesyłania wyników i natychmiastowego odbierania skierowań oraz konsultacji z lekarzami specjalistami, w tym z kardiologami, ginekologami, pediatrami czy psychologami. Dzięki platformie telemedycznej Telemedi.co, można skorzystać z porad lekarskich i uzyskać szybką diagnozę bez wychodzenia z domu i czekania w długich kolejkach.

 

Kamil Adamczyk CEO Intelclinic – startupu, który w grudniu 2013 roku jako jeden z pierwszych w Polsce odniósł sukces na Kickstarterze zyskując dofinansowanie w wysokości ponad 400 tys. dolarów. Od tamtego momentu produkt ewoluował i z maski do snu polifazowego został przekształcony w produkt wykorzystywany w terapii światłem, pomagający redukować negatywne skutki zmian stref czasowych. Dzisiaj Neuroon jest sprzedawany nie tylko w Polsce, ale przede wszystkim w Azji (Japonia, Singapur, Korea Płd.), Stanach Zjednoczonych i na rynku B2B do linii lotniczych i hoteli.

 

 

PROGRAM wySTARTUPuj z Prahą

wybrane czwartki miesiąca, godz. 19:00

cena biletu – 0 zł

 

JAK WPAŚĆ NA GENIALNY POMYSŁ?

2.03.2017 I czwartek I 19:00

JAK STWORZYĆ NAJLEPSZY TEAM NA ŚWIECIE?

20.04.2017 I czwartek I 19:00

JAK SKUTECZNIE ZAPREZENTOWAĆ SIEBIE I SWÓJ POMYSŁ?

11.05.2017 I czwartek I 19:00 


Kategoria: Aktualności | Źródło:  Redakcja Kulturalnie.waw.pl | Cena:  darmowa
Kolportaż:  internet
comments powered by Disqus
Tagi dla tej recenzji:
kino praha startupredakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--