Zapraszamy na wyjątkowy filmowo-muzyczny Wieczór Walentynkowy w kinie Luna! ♥

W programie dwa przedpremierowe pierwsze w Polsce pokazy filmów:
„Planetarium” oraz „Dalida”, a także recital aktorki i wokalistki – Moniki Jarosińskiej.


 

Pokaz o godz. 19:00
PLANETARIUM - premiera 24 lutego 2017
dramat, Francja/USA, 2016, reż. Rebecca Zlotowski
Piękne i tajemnicze siostry Laura (Natalie Portman) i Kate (Lily-Rose Depp) posiadają nadprzyrodzone zdolności i potrafią komunikować się z duchami. Na zakończenie swojego tournée po Europie ruszają do Paryża, gdzie spotykają pewnego charyzmatycznego producenta filmowego (Emmanuel Salinger). Laura i Kate odkryją przed nim klimatyczny świat pełen magii i zmysłowości. I nieodwracalnie zmienią jego życie.

Pokaz o godz. 21:30
DALIDA - premiera 31 marca 2017
biograficzny/dramat/muzyczny, Francja, 2017, reż. Lisa Azuelos
Artystka wszechstronna, miss Egiptu, zdobywczyni 70-ciu złotych płyt. Urodą porównywana do Kleopatry, była uwielbiana przez publiczność na całym świecie. Wszystko czego dotknęła na scenie stawało się złotem, przeciwnie w życiu osobistym. Szaleńczo poszukiwała miłości - zakochanych adoratorów doprowadzała do obłędu, a nawet śmierci. Dla jednych dumna i zimna famme fatale, dla innych zagubiona piękność, która przyciągała niewłaściwych mężczyzn. Porywający portret niezwykłej kobiety, uwielbianej przez miliony, lecz niezrozumianej przez nikogo. 

 

Monika Jarosińska (Mo-J) - utalentowana aktorka, wokalistka i autorka tekstów. Absolwentka Wydziału Aktorskiego PWSFTviT w Łodzi. Swoją karierę rozpoczęła w 2000 roku, kiedy dostała pierwszą rolę serialową. Od tego czasu występowała w wielu serialach, filmach, reklamach i przedstawieniach teatralnych. Jednak jak sama mówi „Moje serce należy do muzyki”. Jako piosenkarka pracowała przy wielu projektach muzycznych. Jej singiel „First Kiss” zajął drugie miejsce w polskich eliminacjach do Eurowizji w 2005 roku.
Recital rozpocznie się o godz. 21:00

 

Bilety (na jeden wybrany film oraz recital):
49 zł od osoby
90 zł od pary

W cenie biletu lampka wina od Barefoot.

 

KONKURS! Mamy dla Was podwójne zaproszenie na to wydarzenie. Zgłaszajcie się w komentarzch pod podstem na FB, a jedna osoba otrzyma powiadomienie o wygranej. :)


Kategoria: Aktualności | Źródło:  Redakcja Kulturalnie.waw.pl | Cena:  darmowa
Kolportaż:  internet
comments powered by Disqus
Tagi dla tej recenzji:
film kino luna walentynkiredakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--