Janusz Wróblewski przedstawia

spotkanie z reżyserem Maciejem Żakiem

oraz aktorami Januszem Gajosem, Robertem Więckiewiczem i Łukaszem Simlatem

 

 

13. stycznia o godz. 19.00 odbędzie się pokaz filmu „Konwój”, a następnie spotkanie z reżyserem Maciejem Żakiem oraz aktorami Januszem Gajosem, Robertem Więckiewiczem i Łukaszem Simlatem. Rozmowę przeprowadzi dziennikarz, publicysta tygodnika „Polityka”, autor książki „Reżyserzy” – Janusz Wróblewski.

 

 

Autorski cykl, prowadzony przez krytyka filmowego to niepowtarzalna okazja by spotkać się z wybitnymi twórcami polskiej kinematografii. W trakcie spotkania widzowie mają okazję wzięcia udziału w dyskusji na temat prezentowanych filmów, a także twórczości zaproszonych gości.

        

„Konwój” – kierujący aresztem śledczym dyrektor Nowacki (Janusz Gajos) odnajduje ukrywającego się przed światem sierżanta Zawadę (Robert Więckiewicz). Doświadczony funkcjonariusz wraca do gry i dostaje nowe zadanie – zostaje dowódcą konwoju, który ma przetransportować bardzo niebezpiecznego więźnia do szpitala psychiatrycznego. Członkowie jego ekipy to ludzie ze skomplikowaną przeszłością. Wśród nich jest także pełen ideałów Feliks (Tomasz Ziętek), prywatnie mąż córki Nowackiego (Agnieszka Żulewska), który nigdy nie powinien był znaleźć się w więźniarce. Dyrektor więzienia utraciwszy kontrolę nad konwojem, rusza w pościg, by naprawić,  a może ukryć niewygodną dla niego prawdę. Powoli wychodzi na jaw prawdziwy cel konwoju. Między mężczyznami narastają konflikty i rośnie napięcie, z każdą minutą następują nieoczekiwane zwroty akcji. Od tej pory sprawiedliwość może być wymierzona na własną rękę.

 

Zapraszamy na spotkanie z cyklu „Janusz Wróblewski przedstawia”!

Cykl „Janusz Wróblewski przedstawia”

13. stycznia, godz. 19.00

Pokaz filmu „Konwój” + spotkanie z twórcami

 

Cena biletu – 24 zł


 

KONKURS! Mamy dla Was podwójne zaproszenie na to wydarzenie! Zgłaszajcie się pod postem na FB. Przed końcem jutrzejszego dnia jedna losowo wybrana osoba otrzyma informację o wygranej na FB. Powodzenia!


Kategoria: Aktualności | Źródło:  Redakcja Kulturalnie.waw.pl | Cena:  darmowa
Kolportaż:  internet
comments powered by Disqus
Tagi dla tej recenzji:
film Kino Praha Konwójredakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--