COSTA COFFEE już po raz czwarty wystartowała z charytatywną akcją na Święta!

 

Zbliża się ten magiczny czas w roku, kiedy to chętniej i częściej myślimy o osobach potrzebujących. Nadchodzące Święta są doskonałą okazją, by podzielić się radością także z podopiecznymi Fundacji Dr Clown. Będzie to możliwe dzięki akcji charytatywnej organizowanej już po raz czwarty przez sieć kawiarni COSTA COFFEE. W tym roku do sprzedaży trafiła limitowana seria zimowych kubków ceramicznych.


 

Święty Mikołaj, jego pomocnicy oraz czerwononosy renifer – to nie tylko świąteczne postaci, ale też wyjątkowe wzory limitowanej edycji kubeczków ceramicznych COSTA COFFEE. Kojarzące się z prezentami i obdarowywaniem najbliższych, w tym roku mogą przynieść wiele dobrego również potrzebującym. Wszystko dzięki czwartej edycji akcji charytatywnej, przeprowadzanej w kawiarniach COSTA COFFEE w całej Polsce. Do końca roku dostępne będą 4 wzory kubków ceramicznych, każdy w cenie 49,90 zł. Dochód uzyskany ze sprzedaży zostanie w całości przeznaczony na rzecz podopiecznych Fundacji Dr Clown.

 

Wolontariusze Fundacji już od ponad 15 lat w kolorowych strojach i z charakterystycznymi dla klaunów czerwonymi nosami odwiedzają dzieci w szpitalach i placówkach specjalnych w całej Polsce, prowadząc terapię śmiechem. Od 5 lat Fundacja prowadzi również wizyty w hospicjach oraz na szpitalnych oddziałach dla dorosłych w ramach akcji: rehabilitacja na wesoło czy uśmiech dla seniora.

 

– Z przyjemnością realizujemy działania charytatywne wspierające podopiecznych Fundacji już czwarty rok z rzędu. Chcemy, by magia Świąt i chęć niesienia pomocy udzieliła się także Klientom naszych kawiarni, gdyż wspólnie mamy szansę zrobić dużo dobrego dla potrzebujących i wywołać uśmiech na twarzach chorych. Trzymam kciuki za wspaniałe efekty tegorocznej akcji – mówi Jolanta Borowska, Dyrektor Marketingu COSTA COFFEE POLSKA.

 

W trzech poprzednich edycjach działania charytatywne COSTA COFFEE były prowadzone w ramach Akcji Pierniczek. W zeszłym roku, w ciągu 2 miesięcy trwania akcji – od początku grudnia 2015 roku do 31 stycznia br. kawiarnie w całej Polsce sprzedały niemal 19 tysięcy sztuk charytatywnych pierniczków.


 

Tegorocznej akcji charytatywnej patronują: ELLE, Gala, Radio ZET Chilli.

 

KONKURS! Do zgarnięcia podwójne vouchery na kwotę 20 złotych do wykorzystania w dowolnej kawiarni Costa Coffee na terenie Polski. Aby wziąć udział w konkursie, przesyłajcie na adres marta@kulturalnie.waw.pl wiadomość zawierającą odpowiedź na pytanie: podopiecznych której fundacji wspiera kawiarnia? W temacie wiadomości wpisujcie "Costa Coffee". Losowo wybrane osoby otrzymają od nas przed końcem dnia mailowe powiadomienie o wygranej z prośbą o przesłanie danych do wysyłki nagrody. Powodzenia!

 

Regulamin:

Powiadomienie o wygranej zostanie wysłane mailowo.

W konkursie mogą brać udział jedynie osoby pełnoletnie.

Serwis Facebook nie jest współorganizatorem konkursu i nie ponosi żadnej odpowiedzialności wobec uczestników konkursu. Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany ani przeprowadzany przez serwis Facebook ani z nim związane. Organizator konkursu korzysta z serwisu Facebook do administrowania promocją na własną odpowiedzialność.

Niniejszy konkurs nie jest grą losową w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach losowych i zakładach wzajemnych


Kategoria: Lifestyle | Źródło:  Redakcja Kulturalnie.waw.pl | Cena:  darmowa
Kolportaż:  internet
comments powered by Disqus
Tagi dla tej recenzji:redakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--