Grudniowe „ZWIERCIADŁO” z książką Moniki Mrozowskiej

„Słodko, zdrowo, świątecznie”

 

W czwartek,  17 listopada, w sprzedaży pojawi się grudniowe wydanie miesięcznika Zwierciadło (Wydawnictwo Zwierciadło) z wyjątkowym duetem: Agatą Kuleszą i Katarzyną Nosowską na okładce oraz książką „Słodko, zdrowo, świątecznie” Moniki Mrozowskiej.

Książka zwiera przepisy na świąteczne desery i jest propozycją dla wszystkich, którzy w trakcie świąt chcą jeść nie tylko pysznie, ale również zdrowo i bez poczucia winy.

Bohaterkami grudniowej okładki są wybitne polskie artystki i wieloletnie przyjaciółki - aktorka Agata Kulesza i wokalistka, autorka tekstów Katarzyna Nosowska. „Myślę, że wykraczamy poza rachunek prawdopodobieństwa. Bo jakie są szanse, że w jednej klasie C ze Szczecina spotkają się dwie przyszłe tytularne ambasadorki tego miasta? To aż głupie.” – mówi Nosowska. O tym, która z nich błyskawicznie przechodzi od bólu głowy do organizowania sobie pogrzebu, w której kochali się wszyscy chłopcy w podstawówce oraz o innych nieznanych historiach przyjaciółek z dzieciństwa - opowiadają we wspólnej rozmowie dla Zwierciadła 

 

Polecane tematy bieżącego wydania:

· TEMAT MIESIĄCA: Po co nam samotność

Bycie razem nie tylko od święta wychodzi nam coraz gorzej, natomiast bycie solo

- coraz lepiej. Mimo, iż próbujemy budować związki, wielu z nas ostatecznie wybiera niezależność, wolność, możliwość samorealizacji. Dlaczego wielu młodych ludzi żyje w pojedynkę i nad rodzinę przedkłada ambicje zawodowe? Czy samotność się opłaca oraz jak odróżnić chwilowe osamotnienie od niszczącej samotności?

 

· SPOTKANIA: LATAWICE. Spadochroniarski team No Mercy

Ścigają się z grawitacją i z czasem – spadają z prędkością ok. 200 km/h. Team No Mercy to pierwszy kobiecy zespół w historii, który reprezentuje Polskę w zespołowej akrobacji spadochronowej. Już po dwóch latach trafiły do pierwszej dziesiątki najlepszych na świecie, niedawno zdobyły złoto na mistrzostwach Polski. Choć każda z dziewczyn jest inna, łączy je niezwykła pasja do skakania.

 

· ŻYCIE WEWNĘTRZNE Jak wychowuje Muniek Staszczyk

„Wiadomo, że jak człowiek dojrzewa, to ma ze starymi konflikty, ale potem się do nich wraca. Nie ma rodzin perfekcyjnych, w każdej są jakieś rany.” – mówi Muniek Staszczyk – lider zespołu T.Love- ojciec Janka i Marysi. Na nowej płycie w piosence „Moi rodzice” śpiewa:  „Nie wstydzę się powiedzieć: kocham Was”.

 

· AKCJA CHARYTATYWNA „BIBLIOTEKA DOBRYCH MYŚLI ZWIERCIADŁA”

Kolejna odsłona akcji charytatywnej „Biblioteka Dobrych Myśli Zwierciadła”: znane osoby przekazują na aukcję książki, które pomogły im poradzić sobie z trudną sytuacją, zainspirowały do działania, a nawet odmieniły ich losy. Każda z podarowanych książek, opatrzona dedykacją lub osobistymi notatkami, zostanie zlicytowana na portalu partnera akcji – Charytatywni.allegro.pl, a zebrane pieniądze – przekazane Fundacji „Serdecznik”.

 

W numerze grudniowym wokalistka jazzowa Monika Borzym opowiada o książce „Idiota” Fiodora Dostojewskiego. Na aukcji będzie można licytować również książki przekazane przez Edytę Jungowską i Katarzynę Błażejewską-Stuhr.

 
Kategoria: Lifestyle | Źródło:  Redakcja Kulturalnie.waw.pl | Cena:  darmowa
Kolportaż:  internet
comments powered by Disqus
Tagi dla tej recenzji:
magazyn psychologia zwierciadłoredakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--