Noc Reklamożerców 2016 zawita do Polski już 19 listopada!

Będzie to już 36 edycja Nocy Reklamożerców na Świecie i 24 w Polsce. Na uczestników czeka ponad 400  najlepszych i najgorszych reklam z całego świata oraz towarzysząca im przez całą noc impreza!

Noc Reklamożerców to unikalny event, spektakl złożony wyłącznie z reklam. Obok festiwalu w Cannes to największe międzynarodowe święto reklamy. Organizowana jest od ponad 30 lat, w 40 krajach na świecie.

Co roku w polskiej Nocy Reklamożerców bierze udział kilka tysięcy fanów reklamy i dobrej zabawy. Bohaterką trzydziestej szóstej Nocy Reklamożerców jest planeta Ziemia. Reklamodawcy oddają jej hołd poprzez przejmujące przesłania i niesamowite fotografie.  

A oto główne tematy reklamowe najbliższej Nocy… Star Wars, kicz, reality show z gotowaniem w tle, nieco historii reklam, jak co roku oraz Wielka Brytania i Meksyk, jako mistrzowie tegorocznej kreatywności, no i oczywiście gwiazdy filmowe w roli głównej.


Noc Reklamożerców 2016  odbędzie się w tym roku w KINACH STUDYJNYCH!

19 listopada o 21.00 zapraszamy do:

Kina Luna w Warszawie

Kina Muza w Poznaniu

Kina Charlie w Łodzi


facebook/Noc reklamozercow


Noc Reklamożerców na świecie: http://www.adeater.com/

***

KONKURS! Mamy dla Was zaproszenie na to wydarzenie! Zgłaszajcie się w komentarzach pod postem na FB. Jedna losowo wybrana osoba otrzyma powiadomienie o wygranej przez końcem wtorku. Warunkiem udziału w konkursie jest lubienie na FB bloga Kulturalnie. Powodzenia!


Kategoria: Lifestyle | Źródło:  Redakcja Kulturalnie.waw.pl | Cena:  darmowa
Kolportaż:  internet
comments powered by Disqus
Tagi dla tej recenzji:
kino luna Noc Reklamożercówredakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--