Listopadowe „ZWIERCIADŁO” z audiobookiem Kasi Miller

 

W czwartek, 20 października w sprzedaży pojawi się listopadowe wydanie miesięcznika Zwierciadło (Wydawnictwo Zwierciadło). To wydanie można kupić z audiobookiem Katarzyny Miller „Nie bój się życia”, bestsellerowym poradnikiem o tym, jak pokonać swój lęk i odnaleźć szczęście. Do części wydania dołączony został również Kalendarz Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” z reprodukcjami obrazów Jana Matejki.

 

Bohaterem listopadowego wydania jest wokalista Dawid Podsiadło - w maju skończył 23 lata, a ma już na koncie dwie solowe płyty: „Comfort and happiness” i „Annoyance and Disappointment”. Ostatni rok był najintensywniejszy w jego życiu. W rozmowie ze „Zwierciadłem” przyznaje, że ma globalne marzenia i chciałby koncertować na całym świecie: „Mam tak ogromny apetyt, że nie czuję strachu. Czy się uda, czy nie, jestem gotowy na takie starcie.” W wywiadzie artysta opowiada również o tym, jak udaje mu się uniknąć hejtu w sieci, dlaczego jest ciekawy kształtu swojej czaszki i jaki ma to związek z dojrzewaniem?

 


 

POLECANE TEMATY BIEŻĄCEGO WYDANIA

 

TEMAT MIESIĄCA. Córki bez matek

Wczesna śmierć matki naznacza życie, także w tym sensie, że zmusza do rozwoju. W naturalny sposób wykształca niezależność i zaradność, upór i determinację. Jak uczucie porzucenia i gniewu związane ze stratą matki przekuć w odwagę i siłę do przetrwania.

 

RELACJE. Kochać żonatego

Bez względu na to, jak nowocześni jesteśmy, posiadanie kochanki czy kochanka jest tematem tabu w naszej kulturze. Osoba, która wchodzi w trójkąt, zagraża istnieniu rodziny. O tym, jak zdradzamy i kto ponosi największe koszty romansu mówi psychoterapeuta dr n. med. Tomasz Srebnicki.

 

SPOTKANIA.  Fisz I Emade

Młodszy tworzy nocami i idzie za instynktem, starszy wstaje o szóstej rano i w swoich tekstach bada świat. O tym, co ich tak naprawdę łączy oraz dlaczego i jak powstała ich nowa płyta „Drony” opowiadają muzycy Bartosz Waglewski „Fisz” i Piotr Waglewski „Emade”. 

 

WOKÓŁ NAS. Przemoc seksualna

 

Choć z badania wynika, że przemoc seksualna jest powszechna, często pozostaje przemilczana, niezauważana lub bagatelizowana. Jak duże jest to zjawisko w Polsce i jak je rozpoznać? Jak pomagać osobom doświadczonym taką tragedią? Omawiamy raport fundacji STER pt. „Przełamać tabu”.

 

AKCJA CHARYTATYWNA „BIBLIOTEKA DOBRYCH MYŚLI ZWIERCIADŁA”

 

Kolejna odsłona akcji charytatywnej „Biblioteka Dobrych Myśli Zwierciadła”, w której znane osoby przekazują na aukcję książki, które pomogły im poradzić sobie z trudną sytuacją, zainspirowały do działania, a nawet odmieniła ich losy. Każda z podarowanych książek, opatrzona dedykacją lub osobistymi notatkami, zostanie zlicytowana na portalu partnera akcji – Charytatywni.allegro.pl, a zebrane pieniądze – przekazane Fundacji „Serdecznik”.

 

 W numerze listopadowym aktor Jan Peszek opowiada o książce „Księgi Jakubowe” Olgi Tokarczuk. Poza nią na aukcji będzie można licytować książki przekazane przez Jacka Braciaka i Monikę Mrozowską. Kategoria: Lifestyle | Źródło:  Redakcja Kulturalnie.waw.pl | Cena:  darmowa
Kolportaż:  internet
comments powered by Disqus
Tagi dla tej recenzji:
magazyn psychologia zwierciadłoredakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--