Śniadanie na Teatralnym – propozycja MOMU na dobry początek dnia.

Restauracja MOMU wchodząca w skład grupy restauracji tj. AIOLI i Banjaluka

– zaprasza na śniadanie za 1 zł.


 

Specjalne z myślą o wszystkich zabieganych restauracja MOMU wychodzi naprzeciw i wprowadza do swojej oferty śniadanie do kawy za 1 zł podawane od poniedziałku do piątku od godziny 9:00 do 12:00.
(w weekendy do śniadania prosecco w zestawie od 10:00 do 14:00)

Propozycja restauracji została stworzona z myślą o wszystkich tych, którym rano brakuje czasu na przygotowanie śniadania w domu. Wśród propozycji śniadaniowych znajduje się 5 pełnowartościowych śniadań tj. Ryż na mleku kokosowym, Jajka w koszulkach na zadymionym boczku, Karkówka wiśniowa na podpłomyku, Pasta z wędzonych ryb podana na podpłomyku i Domowa jajecznika z kurkami podana na wiejskim chlebie.

Jak mówi brand manager MOMU – Daniel Chomicz – śniadanie to najważniejszy posiłek dnia, o którym większość z nas nie pamięta, bądź normalnie brakuje nam czasu na przygotowanie go w domu – stąd nasze zaproszenie do MOMU.
Dodatkowo też chcemy wyuczyć w ludziach kultury jedzenia śniadania na mieście, spotkania ze znajomymi, wspólnego spędzania czasu – bo nic tak jak relacje, wspólne emocje nie jest w stanie nastroić nas pozytywnie na dalszą część dnia. 
- Warto pamiętać również, że MOMU to idealne miejsce na lunch i spotkanie biznesowe, czy też luźną kolację ze znajomymi. Dodatkowym elementem wzbogacającym jest codzienna muzyka na żywo, która jest stałym programem restauracji. Coś o czym jeszcze warto wspomnieć to cykl Kulturalna Jesień w MOMU podczas którego w restauracji odbywają się wernisaże i wystawy uznanych artystów-malarzy dla przykładu najbliższy wernisaż już 18 października podczas którego będzie można zobaczyć prace Wioletty Jaskólskiej.

Zapraszamy do nowego MOMU Pieczemy Dymem ul. Wierzbowa 9/11


Daniel Chomicz

Śniadania:

poniedziałek – piątek od 9:00 do 12:00
sobota – niedziela od 10:00 do 14:00

 

MOMU ul. Wierzbowa 9/11 Warszawa - Rezerwacje: 506 100 001

Facebook.com/MOMU                    

Instagram @momu_pieczemy_dymem


Kategoria: Lifestyle | Źródło:  Redakcja Kulturalnie.waw.pl | Cena:  darmowa
Kolportaż:  internet
comments powered by Disqus
Tagi dla tej recenzji:
jedzenie MOMU śniadanieredakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--