Kulturalna Jesień w MOMU


MOMU
PIECZEMY DYMEM
ul. Wierzbowa 9/11
Warszawa

 

Kulturalna Jesień w MOMU to cykl wydarzeń kulturalnych odbywających się w restauracji przy Placu Teatralnym. W ciągu trzech miesięcy restauracja stanie się przystankiem dla artystów muzyków i malarzy. W raz z początkiem września w MOMU każdego wieczoru gości muzyka na żywo dzięki odbywającym się występom znanych i niszowych artystów muzyków.

Jak wspomina Daniel Chomicz - Brand Manager MOMU – nie jest to zwykła gra do kotleta jak niektórym mogłoby się wydawać. Każdego wieczoru atmosferę MOMU wzbogacają młodzi artyści tj.  Weronika Lewandowska, Marta Maksymiuk – natomiast dla prawdziwych miłośników muzyki jazzowej specjalnie w MOMU swoje nuty prezentuje pianista Andrzej Wysoki i Wiesław Wysoki na co dzień współpracujący z Warszawskimi Teatrami Muzycznymi czy też Warszawską Akademią Muzyczną. 

Wprowadzenie codziennej muzyki na żywo ma na celu pokazanie Gościom, że restauracja MOMU jest idealnym miejscem w którym prócz wyjątkowej kuchni spotyka się muzyka i sztuka. Dodatkowym elementem w programie Kulturalnej Jesieni w MOMU są zaplanowane wernisaże artystów malarzy i grafików.

Już 30 września odbędzie się wernisaż malarki Bogny Czechowskiej podczas, którego zaprezentowane zostaną prace ze zbiorów artystki. W październiku odbędzie się wernisaż graficzki Wioletty Jaskólskiej, zaś wernisażem zamykającym cykl będzie prezentacja prac mała Konrada Opali.

Dodatkowo z myślą o wszystkich rodzicach w MOMU odbywają się coniedzielne animacje dla najmłodszych Gości restauracji. W ramach cyklu Kulturalna Jesień w MOMU – animatorzy przygotowali specjalny program animacji „Pełna Kulturka” - animacje prowadzone są w każdą niedzielę od godziny 13:00 do 17:00.

Wszelkie wydarzenia towarzyszące cyklowi Kulturalna Jesień w MOMU (muzyka na żywo, wernisaże, animacje dla dzieci) są w pełni bezpłatne i dostępne dla wszystkich Gości, którzy odwiedzą MOMU.


MOMU jest idealnym miejscem zarówno na śniadanie, biznesowy lunch, rodzinny obiad niedzielny, czy wieczorny czas spędzony z najbliższymi i przyjaciółmi. 

MOMU ul. Wierzbowa 9/11 Warszawa 


Kategoria: Aktualności | Źródło:  Redakcja Kulturalnie.waw.pl | Cena:  darmowa
Kolportaż:  internet
comments powered by Disqus
Tagi dla tej recenzji:
jesień MOMUredakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--