We wszystkie weekendy września Giganci i osiedle 19. Dzielnica zapraszają na ul. Kolejową 47 na wydarzenie „Planeta Gigantów w 19. Dzielnicy”, czyli strefę pełną wielkich dmuchanych torów przeszkód. Planeta Gigantów to ciekawa propozycja na weekend w mieście dla osób lubiących rywalizację, szukających sportowych emocji i adrenaliny. Jest doskonałą okazją do przeżycia niesamowitej przygody, znanej do tej pory tylko z programów telewizyjnych.

 

Planeta Gigantów w 19. Dzielnicy będzie otwarta w każdy weekend września (sob. 12:00 - 20:00, niedz. 12:00-18:00). Tory zostały pomyślane jako rozrywka dla dorosłych, ale z powodzeniem mogą się na nich bawić również dzieci powyżej 8. roku życia. Wstęp jest płatny - dostępne są bilety godzinne lub całodzienne.

Co weekend w „Planecie Gigantów w 19. Dzielnicy”  będzie można sprawdzić się naniesamowitych torach przeszkód.  Urządzenia będą wymieniane, tak żeby zagwarantować maksymalną dawkę wrażeń.

W 3 i 4 września na „Planecie Gigantów w 19. Dzielnicy” na uczestników będzie czekało
6 fantastycznych torów:

·         Tor Spartan - to coś dla naprawdę odważnych. Dwa tory po 60 metrów każdy z drabinkami
i zjeżdżalniami o wysokości ponad 5 metrów na pewno podniosą poziom adrenaliny.

·         Wipeout Qube-  to legendarna Arena Wipeout Wymiatacze z czterema niesamowitymi prostopadłościanami. Najtrudniejszy tor typu Wipeout.

·         Arena Gladiatora - Tor przeszkód stworzony na wzór legendarnej szkoły Gladiatorów, który zaspokoi potrzeby największych wojowników. Idealny do współzawodnictwa dwóch zawodników.

·         Ścieżka Wojownika - to gwarantowana maksymalna dawka wrażeń. Każdy do zaliczenia będzie miał aż 38-metrowy tor z latającymi zbijakami, wspinaczką, zjeżdżalnią i labiryntem.

·         Tornado Arena - spektakularna, pneumatyczna arena, która służy do fantastycznego współzawodnictwa. Zabawa jest interakcyjna, ponieważ dwóch rywalizujących śmiałków (lub drużyn) pokonując swoją trzynastometrową ścieżkę może wyeliminować rywala. W naszym urządzeniu zainstalowany został sprytny system ruchomych zbijaków umieszczonych na różnych wysokościach.

·         Tor Fitness – Jeden z najtrudniejszych torów. Za pomocą siły rąk trzeba pokonać 10 metrową ścieżkę nie dotykając ziemi. Przed bolesnym upadkiem ochroni miękkie dmuchane podłoże.

 

Ceny biletów:

30 PLN - godzina

60 PLN - cały dzień

25 PLN – godzina (dla grup od 8 osób)

55 PLN - cały dzień (dla grup od 8 osób)

 

Bilety można kupić na miejscu (płatność tylko gotówką) lub: http://planetagigantoww19dzielnicy.evenea.pl/

 

Bilety można kupić na miejscu. Płatność tylko gotówką.

Gospodarzem wydarzenia jest 19. Dzielnica, nowe osiedle mieszkaniowe, znajdujące się przy ul. Kolejowej 47 w Warszawie.

Patroni medialni: 4funTV,  Radio Eska, Informator Stolicy, HaloWawa, wolnasobota.pl, kulturalnie.waw.pl

Wydarzenie na Facebook’u: https://www.facebook.com/events/1589290068035885/

Więcej informacji o torach: www.giganci.eu

 


Kategoria: Aktualności | Źródło:  Informacje prasowe | Cena: 
Kolportaż: 
comments powered by Disqus
Tagi dla tej recenzji:redakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--