W weekend 27 i 28 sierpnia Giganci i osiedle 19. Dzielnica po raz kolejny zapraszają na ul. Kolejową 47 na „Planetę Gigantów w 19. Dzielnicy”, czyli strefę pełną wielkich dmuchanych torów przeszkód. Planeta Gigantów to ciekawa propozycja na weekend w mieście dla osób lubiących rywalizację, szukających sportowych emocji i adrenaliny. Jest doskonałą okazją do przeżycia niesamowitej przygody, znanej do tej pory tylko z programów telewizyjnych.

 

Już w ten weekend na „Planecie Gigantów w 19. Dzielnicy” pojawi się Imperium Arena, czyli najdłuższy dmuchany tor przeszkód w Europie! Każdy będzie mógł się sprawdzić na niepowtarzalnej, 43,5 metrowej arenie. Esencja Gigantów zaklęta w jedno urządzenie. Na uczestników czekają latające kule, wystające sople, obrotowe ramię zbijaka, zjeżdżalnie, skok do celu na miękką poduchę, poziome dmuchane kręgi, spowalniające rowy, wspinanie po siatce pajęczej oraz tunele z dmuchanych pierścieni.

Planeta Gigantów w 19. Dzielnicy jest otwarta w każdy weekend do końca września. Tory zostały pomyślane jako rozrywka dla dorosłych, ale z powodzeniem mogą się na nich bawić również dzieci powyżej 8. roku życia. Wstęp jest płatny - dostępne są bilety godzinne lub całodzienne.

Co weekend w „Planecie Gigantów w 19. Dzielnicy”  będzie można sprawdzić się na niesamowitych torach przeszkód. Urządzenia będą wymieniane, tak żeby zagwarantować maksymalną dawkę wrażeń.

27 i 28 sierpnia na „Planecie Gigantów w 19. Dzielnicy” na uczestników będzie czekało
6 fantastycznych torów: Imperium Arena, Wipeout Qube, Arena Gladiatora, Eliminator Arena, Góra Syzyfa oraz Ścieżka Wojownika.

Ceny biletów:

30 PLN - godzina

60 PLN - cały dzień

25 PLN – godzina (dla grup od 8 osób)

55 PLN - cały dzień (dla grup od 8 osób)

 

Bilety można kupić na miejscu (płatność tylko gotówką) lub: http://planetagigantoww19dzielnicy.evenea.pl/

Godziny otwarcia Planety Gigantów w 19. Dzielnicy:

Sobota: 12:00-20.00
Niedziela: 12.00-18.00

Gospodarzem wydarzenia jest 19. Dzielnica, nowe osiedle mieszkaniowe, znajdujące się przy ul. Kolejowej 47 w Warszawie.

Patroni medialni: 4funTV,  Radio Eska, Informator Stolicy, HaloWawa, wolnasobota.pl, kulturalnie.waw.pl

Wydarzenie na Facebook’u: https://www.facebook.com/events/1711115132471080/

Więcej informacji o torach: www.giganci.eu

 


Kategoria: Aktualności | Źródło:  Redakcja Kulturalnie.waw.pl | Cena:  darmowa
Kolportaż:  internet
comments powered by Disqus
Tagi dla tej recenzji:redakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--