„Batman: Zabójczy żart” na specjalnych pokazach
w Multikinie!Już od 19 sierpnia wszyscy fani komiksów będą mieli okazję obejrzeć na wielkim ekranie Multikina wyjątkową ekranizację jednej z najsłynniejszych powieści graficznych na świecie – „Batman: Zabójczy żart”. To idealny dodatek do sierpniowego ENEMEF: Noc Jokerów!


Już tydzień po ENEMEF: Noc Jokerów, podczas którego widzowie Multikina zobaczą trzy wcielenia arcywroga Batmana na wielkim ekranie, szykujemy dla wszystkich fanów komiksu wyjątkowe wydarzenie – pokazy „Batman: The Killing Joke”, animowanej ekranizacji jednego z najsłynniejszych komiksów o Mrocznym Rycerzu i jego najsłynniejszym przeciwniku. Historia, która służyła za inspirację dla „Mrocznego Rycerza” Christophera Nolana, wyjawia nam, kim w przeszłości był Joker, zanim „jeden gorszy dzień” zmienił jego życie na zawsze. Powieść graficzna zapisała się złotymi zgłoskami w historii komiksu i nawet teraz, niemal 30 lat po premierze, wciąż jest obiektem interpretacji. No i to odwieczne pytanie – co wydarzyło się w ostatnich kadrach?

 

„Batman: Zabójczy żart” Multikino pokaże na specjalnych pokazach o godz. 14.30 i 19.30 od 19 do 28 sierpnia w wybranych kinach sieci Multikino: Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kielce, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań 51, Rzeszów, Szczecin, Warszawa Ursynów, Warszawa Targówek, Warszawa Złote, Wrocław Pasaż, Wrocław Arkady, Zabrze.

 

Bilety na pokaz „Batman: Zabójczy żart” można nabyć od 9 sierpnia br. w kasach biletowych kin oraz online na stronie www.multikino.pl.

 

 

KONKURS! Do zgarnięcia dwie nagrody specjalne od Multikina!

 • 1 nagroda:
  • Komiks Superman
  • podwójny bilet na dowolny seans „Batman: Zabójczy żart” w terminie 22-25 sierpnia w Multikinie Ursynów
 • 2 nagroda:
  • Koszulka damska
  • podwójny bilet na dowolny seans „Batman: Zabójczy żart” w terminie 22-25 sierpnia w Multikinie Ursynów

  Aby wziąć udział w konkursie, prześlij na adres kulturalniekontakt@gmail.com wiadomość zawierającą odpowiedź na pytanie: wymień twórców komiksu, na którym bazuje film. Wśród poprawnych odpowiedzi rozlosujemy powyżej opisane nagrody. Zwycięzcy / zwyciężczynie otrzymają od nas maila z prośbą o podanie danych do wysyłki nagród. Odbiór zaproszeń oraz wybór terminu seansu dokonywany jest w kasie Multikina Ursynów. Powiadomienia o wygranych roześlemy przed końcem czwartku (18.08). Powodzenia!:)

 

Regulamin konkursu:

Powiadomienie o wygranej zostaną wysłane mailowo.

Nie ma możliwości wymiany nagród.

W konkursie mogą brać udział jedynie osoby pełnoletnie.

Serwis Facebook nie jest współorganizatorem konkursu i nie ponosi żadnej odpowiedzialności wobec uczestników konkursu. Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany ani przeprowadzany przez serwis Facebook ani z nim związane. Organizator konkursu korzysta z serwisu Facebook do administrowania promocją na własną odpowiedzialność.

Niniejszy konkurs nie jest grą losową w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach losowych i zakładach wzajemnych


Kategoria: Multikino-poleca | Źródło:  Redakcja Kulturalnie.waw.pl | Cena:  darmowa
Kolportaż:  internet
comments powered by Disqus
Tagi dla tej recenzji:
Batman film Joker komiks multikinoredakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--