LABOUR
Cafe Deli & Co-working
ul. Tamka 49 WarszawaLabour Cafe – warszawska kawiarnia z miejscem do pracy.


Labour Café Deli & Co-working - Tamka 49 to przestrzeń łącząca kawiarnię z darmowym miejscem do pracy w samym sercu Warszawy tuż nieopodal Akademii Muzycznej. Jesteśmy miejscem stworzonym z myślą o freelancerach czy startupowcach – a także dla każdego kto ma dość pracy w domu i szuka miejsca w którym może swobodnie popracować bez zbędnych opłat. Do dyspozycji naszych Gości mamy szybkie wi-fi, darmowa drukarka/xero/skaner, narzędzia do prezentacji, LCD, flipcharty, gniazda do podłączenia laptopów oraz duży stół do prowadzenia warsztatów i szkoleń. To miejsce gdzie podczas pracy możesz zjeść śniadanie, lunch, kanapkę czy deser w towarzystwie pysznej włoskiej kawy ( serwowanej pod każdą postacią ) koktajlu czy wina bezalkoholowego.

Szczególną uwagę należy zwrócić na promocję śniadaniową - proste domowe śniadania jak jajecznica czy twarożek ze szczypiorkiem które można zamówić przez 365 dni w roku przez cały dzień podawane z czarną lub białą kawą prosto z rodzinnej palarni w Mediolanie - za którą nie płacisz nic.

 

 

 


LABOUR
Cafe Deli & Co-working
ul. Tamka 49 Warszawa
TEL: 22 416 91 50
FB: facebook.com/labourcafe
IG: @labourcafe


Kategoria: Lifestyle | Źródło:  Redakcja Kulturalnie.waw.pl | Cena:  darmowa
Kolportaż:  internet
comments powered by Disqus
Tagi dla tej recenzji:
deli jedzenie kawa Labourredakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--