Guy Lawson

„Rekiny Wojny”

premiera książki: 3 sierpnia 2016

 

JAK WYCIĄGNĄĆ Z PENTAGONU 300 MILIONÓW DOLARÓW I NIEŹLE SIĘ ZABAWIĆ? PRAWDZIWA HISTORIA o fortunie i imprezach, która wciągnie was niczym WILK Z WALL STREET.

Efraim szukał okazji, aby trochę zarobić i poimprezować. Postanowił wykorzystać do tego największego naiwniaka w USA – system zamówień publicznych Pentagonu. W styczniu 2007 roku on i jego kumple, Alex i David, wygrali kontrakt o wartości 300 milionów dolarów na dostawę broni dla amerykańskich żołnierzy w Afganistanie. Ponieważ jej nie mieli, kupili tanio starą zardzewiałą chińską amunicję od albańskich handlarzy i wysłali ją do Kabulu. Gdyby byli ostrożniejsi, może nigdy byśmy o nich nie usłyszeli. Trójka popalających trawę kumpli wkurzyła jednak kilka ważnych osób – od Moskwy po Waszyngton.


 

W KINACH FILM REŻYSERA KAC VEGAS NA PODSTAWIE KSIĄŻKI. W ROLACH GŁÓWNYCH: JONAH HILL (Wilk z Wall Street) i MILES TELLER (Whiplash)


Rekiny Wojny można porównać tylko do Wilka z Wall Street: prawdziwa historia trójki przewrotna, dynamiczna, pełna humoru, narkotyków, przekrętów i skandali opowieść, którą wciąga od pierwszej strony.

 

KONKURS! Mamy dla Was 3 egzemplarze tej książki. Rozlosujemy je wśród osób, które udzielą poprawnej odpowiedzi na pytanie: dokąd wysłali starą chińską amunicję główni bohaterowie? Maile przesyłajcie na adres kulturalniekontakt@gmail.com, w temacie wiadomości wpisując tytuł książki. Odpowiedź znajdziecie powyżej. Czekamy do końca czwartku (28.07), zwycięzcy / zwyciężczynie otrzymają od nas wiadomość z prośbą o podanie danych do wysyłki nagród. Powodzenia!

 

 

 

Regulamin konkursu:

Powiadomienie o wygranej zostaną wysłane mailowo.

W konkursie mogą brać udział jedynie osoby pełnoletnie.

Serwis Facebook nie jest współorganizatorem konkursu i nie ponosi żadnej odpowiedzialności wobec uczestników konkursu. Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany ani przeprowadzany przez serwis Facebook ani z nim związane. Organizator konkursu korzysta z serwisu Facebook do administrowania promocją na własną odpowiedzialność.

Niniejszy konkurs nie jest grą losową w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach losowych i zakładach wzajemnych


Kategoria: Recenzje książek | Źródło:  Redakcja Kulturalnie.waw.pl | Cena:  darmowa
Kolportaż:  internet
comments powered by Disqus
Tagi dla tej recenzji:
książkaredakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--