Janusz Wróblewski przedstawia:        

spotkanie z aktorkami Magdaleną Cielecką i Martą Nieradkiewicz

oraz reżyserem Tomaszem Wasilewskim

 

29. lipca o godz. 19.00 odbędzie się pokaz filmu „Zjednoczone Stany Miłości”, a następnie spotkanie z aktorami Magdaleną Cielecką i Martą Nieradkiewicz oraz reżyserem Tomaszem Wasilewskim. Rozmowę  przeprowadzi dziennikarz, publicysta tygodnika „Polityka”, autor książki „Reżyserzy” – Janusz Wróblewski.


 

Autorski cykl, prowadzony przez krytyka filmowego to niepowtarzalna okazja by spotkać się z wybitnymi twórcami polskiej kinematografii. W trakcie spotkania widzowie mają okazję wzięcia udziału w dyskusji na temat prezentowanych filmów, a także twórczości zaproszonych gości. 

 

„Zjednoczone Stany Miłości” – początek 1990 roku. Cztery pozornie szczęśliwe kobiety w różnym wieku łączy nieodparte pragnienie zmiany swojego życia. Nowy świat w transformacji budzi w nich lęki, ale też wyzwala tłumione pragnienia. Agata (Julia Kijowska), młoda matka uwięziona w pozbawionym namiętności małżeństwie, szuka ucieczki w niemożliwej do spełnienia miłości. Renata (Dorota Kolak) jest nauczycielką zafascynowaną swoją młodszą sąsiadką Marzeną (Marta Nieradkiewicz) – prowincjonalną królową piękności, której mąż pracuje w RFN. Siostra Marzeny, Iza (Magdalena Cielecka), jest dyrektorką szkoły i sekretną kochanką ojca jednej z uczennic. 

 

Zapraszamy na spotkanie z cyklu „Janusz Wróblewski przedstawia”

 

Cykl „Janusz Wróblewski przedstawia”

29. lipca, godz. 19.00

Spotkanie + pokaz filmu „Zjednoczone Stany Miłości”

Cena biletu - 23 zł

KONKURS!


Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia na ten pokaz. Aby wziąć udział w konkursie, zgłoś się w komentarzu pod postem informującym o nim na naszym FB . Dwie losowo wybrane osoby otrzymają od nas powiadomienia o wygranej przed końcem tygodnia. Warunkiem udziału w losowaniu jest lubienie na FB bloga Kulturalnie. Powodzenia!:)

 

 

 

Regulamin konkursu:

Powiadomienie o wygranej zostaną wysłane na FB.

W konkursie mogą brać udział jedynie osoby pełnoletnie.

Serwis Facebook nie jest współorganizatorem konkursu i nie ponosi żadnej odpowiedzialności wobec uczestników konkursu. Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany ani przeprowadzany przez serwis Facebook ani z nim związane. Organizator konkursu korzysta z serwisu Facebook do administrowania promocją na własną odpowiedzialność.

Niniejszy konkurs nie jest grą losową w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach losowych i zakładach wzajemnych


Kategoria: Aktualności | Źródło:  Redakcja Kulturalnie.waw.pl | Cena:  darmowa
Kolportaż:  internet
comments powered by Disqus
Tagi dla tej recenzji:
kino Kino Praharedakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--