Pierwszy, przedpremierowy pokaz najnowszego
filmu Woodyego Allena  „Śmietanka towarzyska”
tylko w Kinie Atlantic  - 23 lipca


23 lipca tylko w Kinie Atlantic pierwszy, przedpremierowy pokaz filmu Woodyego Allena  „Śmietanka towarzyska”. Tylko w nas będziecie mogli zobaczyć nową komedię geniusza kina trzy tygodnie przed premierą. Bilety już w sprzedaży.

 


 

Nowa komedia Woody’ego Allena – geniusza kina, zdobywcy czterech Oscarów i dwudziestu nominacji do tej nagrody. „Śmietanka towarzyska” jest jego 46. filmem. Akcja rozgrywa się w latach 30. ubiegłego stulecia, a jej tłem są modne kluby nocne, eleganckie przyjęcia i malownicze zakątki Nowego Jorku i Los Angeles. O popis najwyższej klasy aktorstwa, jak zwykle u Allena, zadbała plejada znakomitości. A wśród nich m.in. nominowani do Oscara i Złotego Globu – Jesse Eisenberg („The Social Network”) i Steve Carell („Foxcatcher”), jedna z najpopularniejszych aktorek młodego pokolenia, nagrodzona Cezarem Kristen Stewart („Zmierzch”) oraz Blake Lively („Wiek Adaline”), Corey Stoll („O północy w Paryżu”, „Ant-Man”, seria „House of Cards”), Anna Camp („Służące”) i Parker Posey („Nieracjonalny mężczyzna”). „Śmietanka towarzyska” otworzyła 69. edycję festiwalu filmowego w Cannes.

 

James (Jesse Eisenberg) i Teresa (Kristen Stewart) są zakochani i planują wspólną przyszłość. Razem opuszczają Nowy Jork i przenoszą się do Los Angeles. Oczarowany Miastem Aniołów, James nie dostrzega, że piękna Teresa wpadła w oko jego szefowi Aaronowi (Steve Carell) – wpływowej osobowości hollywoodzkiej society.

 

23 lipca, godz. 20:15

 

 

KONKURS! Mamy dla Was podwójne zaproszenie na ten pokaz. Aby wziąć udział w konkursie, zgłoś się w komentarzu pod postem informującym o nim na naszym FB . Dwie losowo wybrane osoby otrzymają od nas powiadomienia o wygranej przed końcem czwartku (14.07). Warunkiem udziału w losowaniu jest lubienie na FB bloga Kulturalnie. Powodzenia!:)

 

Regulamin konkursu:

Powiadomienie o wygranej zostaną wysłane na FB.

W konkursie mogą brać udział jedynie osoby pełnoletnie.

Serwis Facebook nie jest współorganizatorem konkursu i nie ponosi żadnej odpowiedzialności wobec uczestników konkursu. Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany ani przeprowadzany przez serwis Facebook ani z nim związane. Organizator konkursu korzysta z serwisu Facebook do administrowania promocją na własną odpowiedzialność.

Niniejszy konkurs nie jest grą losową w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach losowych i zakładach wzajemnych


Kategoria: Aktualności | Źródło:  Redakcja Kulturalnie.waw.pl | Cena:  darmowa
Kolportaż:  internet
comments powered by Disqus
Tagi dla tej recenzji:
Atlantic film kino woody allenredakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--