AIOLI Kids Summer


Dlaczego AIOLI? dlaczego dzieci?
O projekcie AIOLI Kids Summer


Tego lata AIOLI (AIOLI inspired by MINI i AIOLI Cantine Bar Cafe Deli) stawia na dzieci, otwierając letni wakacyjny cykl AIOLI Kids Summer udostępniając rodzinom z dziećmi przestrzeń restauracji.
Kolorowo, jedzeniowo, bezpiecznie, śmiesznie, pysznie, edukacyjnie i miło — to właśnie jest AIOLI Kids Summer.
Strefa dla dzieci w ogrodzie każdej z restauracji została wyposażona, nie tylko w elementy do zabaw „tzw. podwórkowych” jak klocki, gumy do skakania, czy skakanki, ale przede wszystkim w elementy do zabaw grupowych jak szachy czy chińczyk, które rozwijają umysł od najmłodszych lat.

Ambasadorem całego projektu został bloger Modny Tata, a patronat medialny nad cyklem objęły takie tytuły jak m.in. KIKIMORA, LemingradMom.pl, Miasto Dzieci, Babyonline, Nasze Miasto, Polki.pl.
Dodatkowo inicjatywę wspiera Narodowe Centrum Kultury z portalem Kultura Dostępna.

Inauguracją cyklu AIOLI Kids Summer był event z okazji Dnia Dziecka 4-5 czerwca, podczas którego Partnerem wydarzenia w AIOLI inspired by MINI zostało Kino Dzieci, nowoczesna przestrzeń dla dzieci z Muzeum Polin — U Króla Maciusia oraz Partner kulturalny POKA POKA.
Dzieci odbyły warsztaty z tworzenia korony Króla Maciusia, miała miejsce sesja fotograficzna na tronie. Dodatkowym elementem były zajęcia z pisania po hebrajsku / w jidysz i tworzenie przypinek i magnesów z imionami. Co więcej, odbyła się projekcja filmów edukacyjnych dla dzieci z Kino Dzieci.
Natomiast w AIOLI Cantine Bar Cafe Deli Partnerem wydarzenia zostało Towarzystwo Miłośników Gier Umysłowych, gdzie odbywał się konkurs i nauka gry w szachy dla dzieci i rodziców z Mistrzem FIDE Jurkiem Owczarkiem.

Przed nami Dzień Ojca 26 czerwca (niedziela), podczas którego powrócimy do czasów młodości, kiedy to tatusiowie czytali książki dzieciom. Do udziału w danym projekcie zapraszamy znanych Ojców.

Projekt AIOLI Kids Summer trwa do końca września 2016 roku — wydarzenia towarzyszące prowadzone będą w AIOLI Cantine Bar Cafe Deli ul. Świętokrzyska 18 i AIOLI inspired by MINI przy placu Konstytucji 5.

Partnerzy AIOLI Kids Summer: Modny Tata
Patroni medialni AIOLI Kids Summer: KIKIMORA, LemingradMom.pl, Miasto Dzieci, Babyonline, Nasze Miasto, Polki.pl.
Patron wspierający AIOLI Kids Summer: Narodowe Centrum Kultury - Kultura Dostępna.

Więcej informacji:
AIOLI Cantine Bar Cafe Deli ul. Świętokrzyska 18, Warszawa
Facebook: facebook.com/AioliCantine
Instagram: aioli_cantine
AIOLI inspired by MINI plac Konstytucji 5, Warszawa
Facebook: facebook.com/AIOLIxMINI
Instagram: aiolixmini

 


Dzień Ojca – Ojcowie Czytają Dzieciom

AIOLI inspired by MINI 26.06.2016 start: 10:00

Już 26 czerwca Dzień Ojca! Z tej okazji restauracja AIOLI zaprasza znanych Ojców do cyklu "Ojcowie, czytają dzieciom" pod patronatem Modnego Taty.

Czytanie literatury przez rodziców, to jeden z najpiękniejszych elementów dzieciństwa każdego z nas. Powróćmy do niego, choć na chwilę!

Dodatkowo:
Pełen gier i zabaw plac, kolorowe lemoniady i słodkie lody oraz gofry dla dzieci, a także niespodzianki dla rodziców, to tylko część z dodatkowych aspektów i niespodzianek jakie dla Was szykujemy.

Partnerem wydarzenia już w obecnej chwili został Modny Tata oraz Kikimora - kolejni już wkrótce!

Na danym wydarzeniu nie zabraknie także znanych Ojców! Pojawi się z nami m.in. Michał Będźmirowski, Agustin Egurrola i Patryk Mikiciuk!

Gdzie: Ogród AïOLI inspired by MINI / Plac Konstytucji 5 Warszawa
Kiedy: Niedziela 26.06
Start: Godz. 10:00

Wstęp: WOLNY

#widzimysiewaioli #aiolikids!

Więcej informacji na stronie wydarzenia:
https://www.facebook.com/events/1771705643043917/


Kategoria: Lifestyle | Źródło:  Redakcja Kulturalnie.waw.pl | Cena:  darmowa
Kolportaż:  internet
comments powered by Disqus
Tagi dla tej recenzji:
Aioli jedzenieredakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--