AIOLI przedstawiać nikomu nie trzeba, restauracja zajmuje zasłużone pierwszoplanowe miejsce na gastronomicznej mapie Warszawy oraz w kulinarnej świadomości Warszawiaków. Czas natomiast przedstawić nowe wiosenne menu. Które zresztą mieliśmy okazję degustować w całości (mniam!). Ach te burgery, steki, lemoniady, koktajle, desery... Wymieniać można by długo, nie ma zatem co monologować, lepiej przejść do konsumpcji. Mielibyśmy poważny problem, gdybyśmy musieli wskazać jedną rzecz, która smakowała nam najbardziej. Dlatego nasza rada brzmi: idźcie naszym śladem i spróbujcie wszystkiego! Smacznego! Redakcja. 


Nowa karta menu – AIOLI Wiosenne Menu


Długo to trwało, ale jak zwykle się udało! Dziesiątki godzin spędzonych w podróży w poszukiwaniu inspiracji, wspólne poranki i wieczory przejedzonych i przegadanych dań, godziny spędzone na telefonie z dostawcami, wertowanie maili Gości i fanów na FB, odczytywanie próśb i apeli pt. najbardziej chciałabym, aby wróciło do karty...., nie możecie wycofać...., brakuje mi...Śledzenie trendów żywieniowych na świecie i nowinek, słuchanie jednocześnie serca i rozumu (wiemy — irracjonalne :)), a to wszystko z udziałem ogromnych emocji, ekscytacji, sporów, kłótni przedstawiania swoich racji i uznawaniu czyichś przekonań. Uwierzcie nam, że nie było łatwo, gdyż ile głów tyle pomysłów, a jak wiecie, team AIOLI jest dość duży, a liczy się zdanie każdego, a Was #aiolifriends najbardziej!


W końcu: MAMY TO. Wiosenną Kartę Menu, a w niej: lekkość i sezonowość, dużo pozycji VEGE. Nowości doczekały się również pozycje śniadaniowe wzbogacone o gofry na słodko i słono. Ponadto w menu znaleźć można mnóstwo warzyw i owoców, kasze, ryby, owoce morza, pieczywo wypiekane na miejscu, koktajle warzywne i owocowe na bazie Chlorelli i wiele innych miłych „zaskoczeń".Po 4 latach każdego dnia życia z Wami razem zapraszamy Was do wspólnego stołu do AIOLI, gdzie możecie bawić się jedzeniem, spędzając wspólnie czas w gronie przyjaciół, rodziny, znajomych. Wszystkie dania są do wspólnego kosztowania, dzielenia się nimi w gronie #aiolifriends niezależnie od pory dnia. Począwszy od śniadania, przez lunch, obiad a kończąc na kolacji i drinku. A więc #widzimysiewaioli!.


Kategoria: Lifestyle | Źródło:  Redakcja Kulturalnie.waw.pl | Cena:  darmowa
Kolportaż:  internet
comments powered by Disqus
Tagi dla tej recenzji:
Aioli jedzenieredakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--