Czy porządna chrześcijanka powinna myśleć o murzynach?
Czy prawdziwy katolik powinien modlić się przed zjedzeniem kebaba?


Bracia i Siostry! Drodzy Pielgrzymi!
Na te i inne pytania odpowiemy w trakcie modlitewnego spotkania zorganizowanego przez firmę "Pielgrzymka z klasą Potr Gawron Sp. z o.o.". Za cenę biletu wstępu macie szansę na zbawienie, a ponadto wykupiony obiad w hotelu „Pod Strzechą”, gdzie dostaniecie prawdziwie polski kotlet schabowy z kapustą i ziemniakami. 
Tegoroczna Pielgrzymka odbędzie się w intencji obrony wiary i wolności naszej Ojczyzny – Polski, matki, która wiele wycierpiała i wciąż na nowo cierpi.

Prawdziwi Polacy! Ruszajcie z nami w pielgrzymkę dobrym skrótem przez Grunwald, Cedynię, przez Psków, Chocim, Racławice, Westerplatte, Monte Cassino aż na pola „Cudu nad Wisłą”!

Monodram o współczesnej Polsce, o katolicyzmie i wartościach narodowych. Przewrotny, zabawny i straszny. 21 maja godz. 19.00

bilety/rezerwacje: www.trzyrzecze.pl

KATECHIZM BIAŁEGO CZŁOWIEKA
autor: Jarosław Murawski
reżyseria: Mirosław Neinert
występuje: Hubert Bronicki
produkcja: Teatr RAWA Katowice

 

KONKURS! Mamy dla Was podwójne zaproszenia na ten spektakl. Aby wziąć udział w konkursie zgłaszajcie się w komentarzach pod postem informującym o nim na naszym FB. Zwycięzców / zwyciężczynie wylosujemy przed 21.00. Warunkiem udziału w losowaniu jest lubienie fb bloga Kulturalnie.

 

Powodzenia!

 

Regulamin:

Konkurs kończy się 20.05 przed 21.00.

Nagrodą w konkursie jest podwójne zaproszenie na spektakl "Katechizm białego człowieka"

Powiadomienie o wygranej zostanie wysłane na FB.

W konkursie mogą brać udział jedynie osoby pełnoletnie.

Serwis Facebook nie jest współorganizatorem konkursu i nie ponosi żadnej odpowiedzialności wobec uczestników konkursu. Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany ani przeprowadzany przez serwis Facebook ani z nim związane. Organizator konkursu korzysta z serwisu Facebook do administrowania promocją na własną odpowiedzialność.

 

Niniejszy konkurs nie jest grą losową w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach losowych i zakładach wzajemnych


Kategoria: Aktualności | Źródło:  Redakcja Kulturalnie.waw.pl | Cena:  darmowa
Kolportaż:  internet
comments powered by Disqus
Tagi dla tej recenzji:
konkurs spektakl Teatr TrzyRzeczeredakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--