Zapraszamy na bezpłatne warsztaty dla seniorów
w Kuchni Spotkań IKEA


Kuchnia Spotkań IKEA to przestrzeń otwarta dla wszystkich, dla których jedzenie i gotowanie jest pretekstem do spędzania wspólnie czasu. Od kwietnia IKEA zaprasza wszystkich seniorów na bezpłatne warsztaty kreatywnego gotowania. Wszystko pod okiem profesjonalnych kucharzy i eksperta z zakresu dietetyki.

 IKEA wierzy, że wspólne gotowanie i jedzenie to doskonałe okazje do spotkań w gronie najbliższych. Spotkań, które tworzą szereg pozytywnych emocji i doświadczeń. Pozwalają delektować się smakiem niepowtarzalnych chwil, inspirują i uwalniają kreatywność. Ważne, aby odnaleźć radość płynącą ze wspólnych chwil oraz otworzyć się na nowe wrażenia. Dlatego w Kuchni Spotkań IKEA ruszyły bezpłatne warsztaty dla seniorów, podczas których będą mogli odkryć wiele kulinarnych inspiracji i poznać ciekawe rozwiązania pomagające w prowadzeniu bardziej zrównoważonego życia w domu.


„Jest nam bardzo miło zaprosić seniorów na dedykowane warsztaty w Kuchni Spotkań IKEA. Miejsce, które stworzyliśmy w Warszawie jest otwarte dla wszystkich. Od połowy kwietnia, specjalnie z myślą o seniorach we współpracy z ekspertami organizujemy zajęcia, podczas których podpowiadamy, jak zadbać o prawidłową dietę oraz pokazujemy wiele produktów pozwalających oszczędzać pieniądze. Wykorzystując duże doświadczenie życiowe seniorów i ich wrodzony talent do ekonomicznego prowadzenia domu, prezentujemy  rozwiązania, które mogą im ułatwić na co dzień oszczędzanie energii, wody, niemarnowanie jedzenia czy zmniejszanie ilości odpadów” – mówi Katarzyna Dulko-Gaszyna, Kierownik ds. zrównoważonego rozwoju, IKEA Retail w Polsce.


Warsztaty dla seniorów w Kuchni Spotkań ruszyły w połowie kwietnia i będą odbywać się w każdy poniedziałek, w godzinach 11:00-15:00, aż do końca czerwca. Program spotkań obejmuje spotkania z dietetykiem oraz porady profesjonalnego kucharza. W trakcie spotkań z dietetykiem poruszane są tematy dotyczące zdrowego i racjonalnego odżywiania w codziennej diecie seniorów. Ekspert z zakresu dietetyki – Hanna Stolińska-Fiedorowicz zaprasza uczestników do wspólnego gotowania, połączonego z porcją wiedzy na temat właściwego odżywiania.


Udział w warsztatach jest całkowicie bezpłatny. Organizator zapewnia wszystkie produkty spożywcze potrzebne do przygotowania posiłków, zaplanowanych zgodnie z programem. Liczba miejsc na warsztaty jest ograniczona i przewiduje maksymalnie 16 osób.
O rezerwacji decyduje kolejność zgłoszeń.


O Kuchni Spotkań IKEA


Kuchnia Spotkań IKEA, nowe miejsce na mapie Warszawy to dwupoziomowy lokal – na każdym poziomie oferujący kuchnię, jadalnię oraz przestrzeń do odpoczynku i relaksu. Dodatkowo na piętrze znajduje się także bawialnia dla dzieci. Parter przeznaczony jest dla 10 osób, piętro – dla 16 osób. W Kuchni Spotkań IKEA znajduje się pełne wyposażenie, sprzęt i akcesoria potrzebne do wspólnego gotowania oraz urządzenia przyjęcia. Korzystanie z miejsca jest całkowicie bezpłatne, wystarczy przynieść ze sobą składniki oraz produkty spożywcze i przyrządzić z nich wszystko, na co ma się ochotę. Miejsce jest otwarte od 15 listopada 2015 r., 7 dni w tygodniu, z wyjątkiem świąt,
w godzinach 11:00-15:00 oraz 17:30-22:00.


Kategoria: Aktualności | Źródło:  Redakcja Kulturalnie.waw.pl | Cena:  darmowa
Kolportaż:  internet
comments powered by Disqus
Tagi dla tej recenzji:
IKEA kuchnia spotkań Ikea warsztatyredakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--