Artur Andrus

recital kabaretowy


Artur Andrus to dziennikarz, artysta kabaretowy, poeta, autor tekstów piosenek, pisarz, piosenkarz, laureat konkursu "Mistrz Mowy Polskiej".


Na co dzień redaktor trójkowej "Akademii rozrywki", znany i lubiany konferansjer, komentator "Szkła kontaktowego"


W czasie spotkań z publicznością Andrus mówi i śpiewa. Na recital kabaretowy składają się bardzo różne utwory: inny tekst, inna muzyka, inny charakter, inna bajka, inna beczka, inna parafia. Ale wszystkie powstały mniej więcej w tym samym celu. Dla żartu, a czasem nawet wygłupu. Jeśli da się przy nich uśmiechnąć – cel zostanie osiągnięty. W piosenkach, wierszach, anegdotach autor opowiada o tym, co wcześniej zobaczył, usłyszał albo przeczytał. A czasem zmyślił. O smutnym tureckim ojcu, którego cyniczne córki wyjechały do Szwajcarii, o Bardotce zamawiającej w barze „Szalona krewetka” absynt z rumem, o nieświeżym kangurze w Watykanie i innych równie prawdopodobnych zjawiskach.

 


 

W Teatrze Muzycznym Roma w Warszawie gościnnie wystąpi Andrzej Poniedzielski!


Tekst, muzyka, piosenka, poczucie humoru, ludzie. Niektórym to wystarcza do spędzenia bardzo miłego wieczoru. Zapraszamy niektórych.


Wykonawcy:

Artur Andrus

Wojciech Stec – fortepian, gitara

Łukasz Poprawski – saksofony, klarnet

Łukasz Borowiecki – kontrabas, akordeon

Paweł Żejmo – perkusja

Gościnnie w Warszawie – Andrzej Poniedzielski18.04.2016 // godz. 19:00 // Teatr Muzyczny Roma // Warszawa

Bilety: 130 zł, 110 zł, 85 zł

do nabycia: kasy Teatru Roma, empik, Hala Wola

 

oraz w Internecie na ebilet.pl, eventim.pl, biletin.pl, bilety24.pl, ticketpro.pl

 

KONKURS! Mamy dla Was podwójne zaproszenia na ten koncert. Aby wziąć udział w konkursie, należy polubić informujący o nim post oraz na adres kulturalniekontakt@gmail.com przesłać zgłoszenie zawierające imię i nazwsko, w temacie wiadomości wpisując "Andrus". Warunkiem udziału w losowaniu jest lubienie FB bloga Kulturalnie (znajdziecie go tu - klik). Powiadomienia o wygranej roześlemy mailowo przed końcem weekendu. Powodzenia!Kategoria: Aktualności | Źródło:  Redakcja Kulturalnie.waw.pl | Cena:  darmowa
Kolportaż:  internet
comments powered by Disqus
Tagi dla tej recenzji:
Artur Andrus koncertredakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--