W COSTA COFFEE poczytamy do ostatniej kropli kawy

Aromatyczna kawa smakuje najlepiej w duecie z ulubioną książką. Wiedzą o tym wszyscy miłośnicy COSTA COFFEE, którzy już teraz mogą popijać mocne jak uderzenie Big Bena Corto czy londyńską legendę smaku – Flat White i przenieść się w barwny świat najnowszej powieści Leonie Swann „Krocząc w ciemności”. Kawiarniana biblioteka będzie się sukcesywnie powiększać o książki brytyjskich autorów – to efekt współpracy COSTA COFFEE z Wydawnictwem Prószyński i S-ka.

Śledząc losy głównego bohatera, w których rzeczywistość przenika się z fantazją, a dreszcz emocji będzie nam towarzyszył w każdym rozdziale, warto zaopatrzyć się w filiżankę pysznej kawy. Nikt przecież nie lubi odrywać się od lektury w najbardziej emocjonującym momencie! Doskonałą propozycją będą dwie wyjątkowe kawy – Corto i Flat White, które oprócz idealnej kompozycji smakowej, zachwycają również mlecznymi obrazami serca, rozety czy tulipana. Odrobiny magii dostarczą nam bariści COSTA COFFEE – prawdziwi Mistrzowie Latte Art, którzy perfekcyjne wzory wyczarują na oczach gości.


Otwarciem współpracy pomiędzy COSTA COFFEE i Prószyński i S-ka była premiera książki znanej i lubianej autorki Leonie Swann, która na swoim koncie ma już takie bestsellery jak „Sprawiedliwość owiec” i „Triumf owiec”. Fabuła najnowszej powieści – „Krocząc w ciemności” – rozgrywa się na ulicach zamglonego Londynu. Fascynująca przygoda tresera pcheł – Juliusa Birdwella, odkryje przed czytelnikami niezwykły, postmodernistyczny świat. Londyńska, tętniąca życiem metropolia to także miejsce, w którym ponad 40 lat temu zaczęła się historia COSTA COFFEE. To tu, przy Old Paradise Street bracia Bruno i Sergio Costa założyli palarnię kawy, w której do dziś powstaje legendarna mieszanka Mocha Italia, wykorzystywana w kawiarniach COSTA COFFEE.

Ucztę dla ciała i ducha czas rozpocząć! W wybranych kawiarniach COSTA COFFE dostępne są już fragmenty powieści "Krocząc w ciemności". W następnych miesiącach do książkowej kolekcji COSTA COFFEE i Wydawnictwa Prószyński i S-ka dołączą kolejne propozycje, m.in. twórczość Terry'ego Pratchetta.

 

KONKURS! Mamy dla Was trzy egzemplarze książki "Krocząc w ciemności" Leonie Swann. Aby wziąć udział w konkursie, odpowiedz na pytanie:

Jak nazywa się bohater najnowszej powieści Leonie Swann, dostępnej dla gości w kawiarnianej bibliotece w ramach współpracy COSTA COFFEE i Wydawnictwa Prószyński i S-ka?

Odpowiedź wyślij na adres kulturalniekontakt@gmail.com, w temacie wiadomości wpisując "COSTA COFFEE". Przed końcem soboty, 3 osoby wybrane losowo spośród autorów poprawnych odpowiedzi otrzymają od nas wiadomości z prośbą o podanie danych do wysyłki. Powodzenia!:)

 

Regulamin:

Konkurs kończy się przed końcem 16.03.

Nagrodą w konkursie są 3 egzemplarze książki "Krocząc w ciemności" Leonie Swann.

Powiadomienie o wygranej zostaną wysłane mailowo.

W konkursie mogą brać udział jedynie osoby pełnoletnie.

Wysyłka nagród na terenie Polski.

Serwis Facebook nie jest współorganizatorem konkursu i nie ponosi żadnej odpowiedzialności wobec uczestników konkursu. Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany ani przeprowadzany przez serwis Facebook ani z nim związane. Organizator konkursu korzysta z serwisu Facebook do administrowania promocją na własną odpowiedzialność.

Niniejszy konkurs nie jest grą losową w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach losowych i zakładach wzajemnych

 
Kategoria: Lifestyle | Źródło:  Redakcja Kulturalnie.waw.pl | Cena:  darmowa
Kolportaż:  internet
comments powered by Disqus
Tagi dla tej recenzji:
Costa Coffee kawa Leonie Swann Prószyńskiredakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--