W dniu 2.04.2016 roku  w CH Blue City (Al. Jerozolimskie 179)  odbędzie się otwarcie Wielkiej Wystawy Misiów ze zbiorów Muzeum Misiów z Zakopanego.

 

 

Kto z nas nie lubi Misiów? Są obecne w naszym życiu od dzieciństwa (każdy miał własnego pluszaka), a także spotykamy je wciąż w naszej kulturze. Miś Uszatek, Miś Puchatek, Miś Colargol, Miś Puddington, Miś Fuzzy, Miś Rupert, Miś Jasia Fasoli czy Troskliwe Misie pokazują, że z misiów tak naprawdę nie wyrastamy.


Na wystawie Zwiedzający będą mogli zobaczyć setki misiów z różnych krajów, poznać historię Pluszowego Misia, czyli dowiedzieć się, dlaczego i kiedy pojawiły się pierwsze Misie, a także zrobić sobie zdjęcie z Wielkimi Misiami.

 

Każdy znajdzie tu coś dla siebie - Misie z Titanica, Miś Zorro, Miś Spider-Man, Miś Wampir, Miś dla osób niewidzących czy Miś wyprodukowany przez brytyjską armię, dochód ze sprzedaży którego został w całości przekazany weteranom wojennym, to tylko przykłady czekających na zwiedzających atrakcji.

 

Oprócz pluszowych misiów będzie też można podziwiać Misiową ceramikę, porcelanę i malarstwo.

Zapraszamy na wystawę dzieci i dorosłych - dla każdego będzie to niezapomniane przeżycie.

 

CH Blue City, poziom -1. Wystawa czynna codziennie w godz. 10-20.

 

 

Mamy dla Was konkurs!

KONKURS! Do wygrania są podwójne zaproszenia na wystawę! Rozlosujemy je wśród osób, które napiszą komentarz pod postem konkursowym na fb. Powiadomienia o wygranej prześlemy w prywatnej wiadomości.

Konkurs odbywa się na 2 fp: Kulturalne Dzieci oraz kulturalnie.waw.pl 


Regulamin:

Konkurs kończy się przed końcem 10.04.

Nagrodą w konkursie są podwójne zaproszenia na Wystawę Misiów.

Powiadomienie o wygranej zostaną wysłane mailowo.

W konkursie mogą brać udział jedynie osoby pełnoletnie.

Serwis Facebook nie jest współorganizatorem konkursu i nie ponosi żadnej odpowiedzialności wobec uczestników konkursu. Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany ani przeprowadzany przez serwis Facebook ani z nim związane. Organizator konkursu korzysta z serwisu Facebook do administrowania promocją na własną odpowiedzialność.


Niniejszy konkurs nie jest grą losową w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach losowych i zakładach wzajemnych


Kategoria: Aktualności | Źródło:  Informacje prasowe | Cena: 
Kolportaż: 
comments powered by Disqus
Tagi dla tej recenzji:redakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--