Już wkrótce 3. edycja Moja Krew – Twoja Krew!

            Artystki Teatru Studio Buffo trzeci rok z rzędu organizują wyjątkową akcję charytatywną polegającą na zbiórce krwi. Tym razem całe wydarzenie odbędzie się w najbliższą sobotę, czyli 9. kwietnia w godzinach 10-20. Przed i w samym budynku teatru znajdującego się przy ulicy Konopnickiej 6 w Warszawie nie zabraknie bezpłatnych atrakcji dla dzieci i dorosłych. Jak co roku odbędą się liczne występy młodych gwiazd polskiej sceny muzycznej, które swoimi koncertami postanowiły wesprzeć przedsięwzięcie siedmiu tancerek i wokalistek wywodzących się ze szkółki Janusza Józefowicza.

 


            Przypomnijmy, że pierwsza edycja odbyła się dwa lata temu, a impulsem do jej powstania była historia Julii Niewiadomskiej. Piękna tancerka teatralna, przyjaciółka organizatorek, heroicznie zmagała się z chorobą, która niestety ją pokonała. Jednak jej bratnie dusze postanowiły zachować pierwiastek Julii w życiu codziennym i zorganizowały akcję „Moja Krew – Twoja Krew”. „Przypadek Julki potwierdza, ile jest warte jedno życie. Choć Julka przegrała tę walkę, w nas nadal jest nadzieja, że poruszymy serca ludzi! Jedyną naszą wadą jest lenistwo. Potrzebujemy idei i impulsu. A to właśnie powstało!” - mówią organizatorki akcji. – „Po raz trzeci obalamy mity o dużych igłach, bólu i niebezpieczeństwie. Tak mało trzeba, żeby pomóc drugiej osobie i usatysfakcjonować samego siebie! Prosty gest, a może sie okazać tak bardzo istotnym!” - dodają.

 


 

Poniżej prezentujemy cały harmonogram wydarzenia:

 

11:00-16:00 - oddawanie krwi w autobusie pod teatrem

12:00-15:30 - rejestracja potencjalnych dawców szpiku przez DKMS (górne foyer teatru)

16:00-19:00 - rejestracja potencjalnych dawców szpiku przez IHiT (górne foyer teatru)

 


KONCERTY

 

10:00-11:00 - SET DLA DZIECI: "Muzyczna podróż w świat bajek", Studio Taneczne Akcent, Kluseczka Klaun Warszawa Show

13:00 - SouLadies

14:00 - Marcelina, Zespół Dziewczyny

15:00 - Sławek Uniatowski

16:00 - Michał Sobierajski

17:00 - Kortez

19:00 - Koncert Finałowy

 

Ponadto we foyer górnym teatru zlokalizowany będzie kącik malucha, w którym odbędą się m.in. malowanie twarzy i pokaz pierwszej pomocy. Z kolei przed Studio Buffo pojawi się ekipa szczudlarzy z Fundacja Form Art, namiot muzyczny z inicjatywy We Have Cookies oraz foodtruck FRODO Burger.


Więcej informacji znajdziecie na na fanpejdżu akcji:

https://www.facebook.com/mojakrewtwojakrew

 

 

 


 

Redakcja kulturalnie.waw.pl zaprasza wszystkich na to wydarzenie!

WIDZIMY SIĘ!

 

AUTOR: Adam Berlik/materiały prasowe

 


Kategoria: Aktualności | Źródło:  Redakcja Kulturalnie.waw.pl | Cena:  darmowa
Kolportaż:  internet
comments powered by Disqus
Tagi dla tej recenzji:redakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--