Wciel się w rolę filmowego superbohatera

Zostać suberbohaterem i uwiecznić to na selfie 360 stopni? W pierwszy weekend kwietnia każdy będzie miał taką szansę. Z okazji międzynarodowej premiery filmu Batman v Superman: Świt Sprawiedliwości Galeria Mokotów zaprasza do świata superbohaterów pod hasłem Unexpected Heroes! To jedyne takie wydarzenie w Polsce!


Oryginalne kostiumy z planu filmowego i możliwość zrobienia selfie 360 stopni z rekwizytami filmowymi, w specjalnie przygotowanym do tego tunelu z elementami scenerii filmowej – to wszystko w Galerii Mokotów od 1 do 3 kwietnia. Wśród oryginalnych kostiumów Batmana i Supermana oraz fleszy lamp błyskowych, Alfred (majordomus Batmana) i Loïs Lane (dziennikarka z Supermana) osobiście powitają fanów serii komiksowych i filmowych oraz sprawdzą ich wiedzę na temat superbohaterów. Najwięksi śmiałkowie po przejściu tego etapu i udzieleniu poprawnych odpowiedzi… zostaną superbohaterami!


Pokazy walk, dynamiczne pozy bohaterów, skoki... wszystkie te sceny zostaną odegrane w obiektywie 64 kamer, a pamiątkowe filmy z udziałem warszawskich superbohaterów zostaną do nich przesłane pocztą elektroniczną.

Organizatorzy zapraszają na poziom 0 w Galerii Mokotów w godzinach 11.00 – 21.00 od piątku 1 kwietnia do niedzieli – 3 kwietnia.


Polska premiera filmu Batman v Superman: Świt Sprawiedliwości w reżyserii Zacka Snydera została zaplanowana na 1 kwietnia. W role superbohaterów wcielili się Ben Affleck i Henry Cavill. 


Kategoria: Aktualności | Źródło:  Redakcja Kulturalnie.waw.pl | Cena:  darmowa
Kolportaż:  internet
comments powered by Disqusredakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--