W imieniu najlepszych polskich Restauracji i wyjątkowych instytucji kultury, z radością informujemy, że najbliższa edycja Restaurant Week odbędzie się od 1 do 10 Kwietnia. Brać w niej będą udział Restauracje w dziewięciu wyjątkowych polskich miastach: Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, na Śląsku, w Trójmieście, a także po raz pierwszy w Łodzi, Szczecinie i Lublinie.                                                                                        

Tematem przewodnim najbliższego Festwalu najlepszych Restauracji jest hasło "Kwitnąca scena restauracyjna", pod którym kryje się zdumiewający rozkwit polskiej gastronomii ostatnich lat - mnogość nowych i zaskakujących konceptów kulinarnych, wielki powrót świeżych i lokalnych składników, a także odwaga Restauratorów i Szefów Kuchni. Przede wszystkim jednak oznacza ono ogromną liczbę nowych Gości, którzy zdecydowali się na odwiedziny w Restauracjach i regularne uczestnictwo w niesamowitym rozwoju polskiej sceny restauracyjnej. Im wszystkim dedykujemy wiosenną edycję FesKwalu.

                                                                                                         

Mieszkańcy wyjątkowych polskich miast będą mieli okazję spróbowania trzydaniowego doświadczenia restauracyjnego (przystawka, danie główne, deser) w fesKwalowej cenie 39 zł, czyli znacznie poniżej codziennej ceny takiego menu. Wcześniejsze Rezerwacje stolików w najlepszych Restauracjach są już dostępne na stronie www.restuarantweek.pl

                                              

Obok spotkań z bliskimi przy stole, organizatorzy zapraszają do udziału w interesujących Wydarzeniach Towarzyszących, na które składać się będą warsztaty kulinarne, spotkania z Restauratorami, wykłady, panele dyskusyjne, projekcje filmów, targi i wiele innych - szczegółowa lista już wkrótce!

                                                                      

Do zobaczenia przy stole!

                                                                      

Zespół Restaurant Week

                                                                      

________________________

Kontakt: Weronika Lewandowska, weronika@planoia.com

Fanpage: facebook.com/RestaurantWeekPolska


Instagram: instagram.com/restaurant_week_polska

                                                                      


Wiosenny Restaurant Week 2016 to już szósta edycja Festiwalu najlepszych Restauracji Restaurant Week, którego misją jest przybliżanie Gościom rosnącej polskiej sceny restauracyjnej. W dotychczasowych wydarzeniach wzięło udział już w sumie 93 746 Goci oraz 226 Restauracji, które wydały 280 743 festiwalowe dania.KONKURS! Do wygrania są podwójne zaproszenia na Restaurant Week! Rozlosujemy je wśród osób, które napiszą nam jakie jest ich ulubione danie? Odpowiedzi przesyłajcie na adres sylwia@kulturalnie.waw.pl, w tytule wiadomości wpisując "Konkurs - Restaurant Week". Powiadomienia o wygranej z prośbą o podanie adresu do wysyłki roześlemy przed końcem czwartku (31.03). Powodzenia!:)


Regulamin:

Konkurs kończy się przed końcem 31.03.

Nagrodą w konkursie są 2 podwójne zaproszenia na Restaurant Week.

Powiadomienie o wygranej zostaną wysłane mailowo.

W konkursie mogą brać udział jedynie osoby pełnoletnie.

Serwis Facebook nie jest współorganizatorem konkursu i nie ponosi żadnej odpowiedzialności wobec uczestników konkursu. Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany ani przeprowadzany przez serwis Facebook ani z nim związane. Organizator konkursu korzysta z serwisu Facebook do administrowania promocją na własną odpowiedzialność.


Niniejszy konkurs nie jest grą losową w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach losowych i zakładach wzajemnych


Kategoria: Aktualności | Źródło:  Informacje prasowe | Cena: 
Kolportaż: 
comments powered by Disqus
Tagi dla tej recenzji:redakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--