Nowa sztuka na kwietniowej aukcji w Pałacu Zamoyskich


Wraz z początkiem wiosny Dom Aukcyjny Art in House zaprasza na aukcję sztuki młodych artystów. Wychodząc naprzeciw gustom, potrzebom oraz konwencjom artystycznym Art in House pragnie przybliżyć twórczość i zaskoczyć uczestników świeżością oraz odmiennością prezentowanych prac. Na kwietniowej aukcji będzie ich bowiem aż 60!

Na licytację zaprasza sama założycielka „Art in House” Anita Wolszczak, historyk sztuki i pasjonat! Aukcja organizowana jest juz po raz siódmy, jednak tak jak zawsze, zaskakuje nowatorskimi pomysłami i innowacyjnością przekazu!

W tym roku po raz pierwszy witamy w progach Art in House nowych twórców tj. Magdalenę Karwowska, Kamila Niewińskiego, Edytę Grzyb, Ryszarda Radziwilskiego, Joannę Aninowską, Justynę Jabłońską, Małgorzatę Jastrzębską, MilionerBoya, Krzysztofa Polaczenko, Pawła Poradę oraz Beatę Orlińską. Przekrój tematyczny prac jest ogromny, min. zaskakujące stylistyką malarską i kunsztem artystycznym portrety kobiet, ekspresyjne formy krajobrazów, sztuka aztecka a także awangardowa feria barw abstrakcji.

Art in House to coś więcej niż dom aukcyjny. To prawdziwy dom z duszą. Poszukuje oryginalnych i niepowtarzalnych prac, chcąc pokazać w sztuce to, co najpiękniejsze – indywidualny charakter i nietuzinkowość, nie tylko samych obrazów ale i artystów. To pozwala stworzyć wyjątkowy klimat w tym domu aukcyjnym. Obrazy w Art in House potrafią odmienić każde wnętrze i nadać mu nowy sens.

Art. in House zaprasza na Aukcję Nowej Sztuki 7 kwietnia o godz. 19:00 do Pałacu Konstantego Zamoyskiego przy ul. Foksal 2.

Wszelkie informacje dostępne są również na stronie internetowej http://www.artinhouse.pl/ oraz na profilu na facebooku: https://web.facebook.com/Kategoria: Aktualności | Źródło:  Redakcja Kulturalnie.waw.pl | Cena:  darmowa
Kolportaż:  internet
comments powered by Disqus
Tagi dla tej recenzji:
Art in House aukcja Pałac Zamoyskich Sztukaredakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--