Ruszyła kolejna edycja Festiwalu najlepszych Restauracji Restaurant Week Polska!

Tym razem hasłem przewodnim festiwalu jest „Kwitnąca scena restauracyjna”. Można już rezerwować zarówno miejsce w Restauracjach, jak i na specjalnych wydarzeniach towarzyszących festiwalu. Na liście restauracji pojawiło się wiele nowych nazw – również tych z michelinowskim Bib Gourmand!

Wiosenny Restaurant Week 2016 to już̇ szósta edycja Festiwalu najlepszych Restauracji Restaurant Week, którego misją jest przybliżanie Gościom gwałtownie rosnącej polskiej sceny restauracyjnej. W dotychczasowych wydarzeniach wzięło udział już̇ w sumie 93 746 Gości oraz 226 Restauracji, które wydały 280 743 festiwalowe dania.


Tematem przewodnim najbliższego Festiwalu najlepszych Restauracji (który odbędzie się w dniach 1-10 kwietnia) jest hasło "kwitnąca scena restauracyjna". Kryje się pod nim rozkwit polskiej gastronomii ostatnich lat - mnogość́ nowych i zaskakujących konceptów kulinarnych, wielki powrót świeżych i lokalnych składników, a także odwaga Restauratorów i Szefów Kuchni. Przede wszystkim jednak oznacza ono ogromną liczbę̨ nowych Gości, którzy zdecydowali się̨ na odwiedziny w Restauracjach i regularne uczestnictwo w niesamowitym rozwoju polskiej sceny restauracyjnej – również podczas poprzednich – pięciu - edycji Restaurant Week Polska.  

W tej edycji udział wezmą Restauracje w dziewięciu polskich miastach: Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, na Śląsku, w Trójmieście, i - po raz pierwszy - w Łodzi, Szczecinie i Lublinie.

Na czym polega festiwal?

Festiwal to okazja skosztowania specjalnych dań w restauracjach w specjalnej cenie. Szefowie restauracji, które biorą udział w Restaurant Week Polska tak komponują specjane menu festiwalowe, by Goście mieli okazję spróbowania trzydaniowego doświadczenia restauracyjnego (przystawka, danie główne, deser) w specjalnej cenie 39 zł - znacznie poniżej codziennej ceny takiego menu.


Co jeszcze?

Oprócz możliwości odwiedzenia wyjątkowych Restauracji, w ramach festiwalu odbędą̨ się̨ także Wydarzenia Towarzyszące, przybliżające kulturę stołu i tradycje kulinarne.

Co nowego?

Organizatorzy zapraszają na swój fanpage, gdzie – oprócz wszystkich, aktualizowanych na bieżąco informacji - do wygrania w konkursach są też wejściówki do restauracji i na wydarzenia towarzyszące.


 

Wcześniejsze Rezerwacje stolików w najlepszych Restauracjach są̨ już dostępne na stronie www.restuarantweek.pl

Fanpage: facebook.com/RestaurantWeekPolska

 

KONKURS! Mamy dla Was kod na uczestnictwo w Restaurant Week dla dwóch osób. Aby wziąć udział w konkursie, przesyłajcie na adres kulturalniekontakt@gmail.com zgłoszenia zawierające imię i nazwisko, w temacie wpisując "Restaurant Week". Powiadomienie o wygranej oraz kod wyślemy przed końcem dnia (7.04) do losowo wybranej osoby. Warunkiem udziału w losowaniu jest lubienie FB bloga Kulturalnie (klik!).

 

Regulamin:

Konkurs kończy się przed końcem 7.04.

Nagrodą w konkursie jest podwójny kod na Restaurant Week.

Powiadomienie i kod zostaną wysłane mailowo.

W konkursie mogą brać udział jedynie osoby pełnoletnie.

Serwis Facebook nie jest współorganizatorem konkursu i nie ponosi żadnej odpowiedzialności wobec uczestników konkursu. Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany ani przeprowadzany przez serwis Facebook ani z nim związane. Organizator konkursu korzysta z serwisu Facebook do administrowania promocją na własną odpowiedzialność.

 

Niniejszy konkurs nie jest grą losową w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach losowych i zakładach wzajemnych


Kategoria: Lifestyle | Źródło:  Redakcja Kulturalnie.waw.pl | Cena:  darmowa
Kolportaż:  internet
comments powered by Disqusredakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--