CÓRKA

6.04 o 19:00 i 7.04 o 19:00

Scenariusz i reżyseria:

Natalia Fijewska-Zdanowska

Obsada:

Joanna ŻÓŁKOWSKA

Zuzanna FIJEWSKA-MALESZA

Muzyka i aranżacja:

Filip Dreger

Wokal: Zuzanna Fijewska-Malesza, Zosia Zdanowska

Kostiumy: Beata Borowska  Charakteryzacja: Joanna Tomczyk

Reżyseria świateł/Konsultacja scenograficzna: Mikołaj Malesza

Produkcja: Agnieszka Kondraciuk  Sufler: Aleksandra Śliwińska

Barbara – artystka i była hippiska traci pamięć w nagłym wypadku. Do szpitala przyjeżdża jej dorosła córka. Lekarz każe im rozmawiać, to jedyny sposób, na powrót Barbary do zdrowia. Pamięć jest jednak zawodna, a z poszczególnych wspomnień wyłaniają się dwa zupełnie inne obrazy ich wspólnego życia. Początkowo zabawne dialogi, odsłaniają powoli kryjącą się pod spodem tajemnicę.

Intymna opowieść o przepaści pomiędzy PRL’em, a współczesnością, o dwóch różnych pokoleniach – tym urodzonym w latach 50-tych – zbuntowanym i pragnącym wolności i tym z przełomu epok, które w tej wolności zagubiło spokój i szczęście.

Spektakl o tęsknocie, której  nie da się zaspokoić, o winie, karze i przebaczeniu. A przede wszystkim o relacji między matką a córką, być może najważniejszej i najbardziej skomplikowanej relacji w życiu kobiety.

KONKURS! Mamy dla Was powójne zaproszenia na ten spektakl na wspomniane wyżej terminy! Aby wziąć udział w konkursie, zgłaszajcie się w komentarzach na FB wpisując preferowany termin. Przed końcem piątku część spośród osób, które to uczynią, otrzymają na FB powiadomienia o wygranej Powodzenia!

 


Kategoria: Aktualności | Źródło:  Redakcja Kulturalnie.waw.pl | Cena:  darmowa
Kolportaż:  internet
comments powered by Disqus
Tagi dla tej recenzji:
Córka konkurs spektakl teatr teatr młynredakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--