Warsaw Mineral Expo to największe wydarzenie branży jubilersko-mineralogicznej w tej części Europy, z ponad 20-latnią tradycją. W pierwszy weekend marca, od 5 do 6 marca 2016 roku, już po raz kolejny 400 wystawców z całego świata zaprezentuje najnowsze trendy biżuteryjne, a także jedyne w swoim rodzaju eksponaty minerałów i kamieni szlachetnych. Każdego roku Warsaw Mineral Expo odwiedza około 20 000 gości, wśród nich przedstawiciele dyplomacji, osoby z pierwszych stron gazet i media.

Na powierzchni 8000 m2 Pałacu Kultury i Nauki znajdą się stoiska oferujące produkty i półprodukty od najbardziej znanych firm i hurtowni jubilerskich, niezwykłe minerały, kamienie szlachetne, wyroby złotnicze i biżuteria artystyczna.


Warsaw Mineral Expo to również:

·         Strefa edukacyjna dla dzieci, przybliżająca najmłodszym magiczny świat minerałów i kamieni szlachetnych. Z pomocą profesjonalnych opiekunów, dzieci będą miały okazję stać się poszukiwaczami cennych skarbów i naukowcami.

·         Strefa Młodego Projektanta, która co roku gromadzi kilkudziesięciu wyjątkowo oryginalnych i zdolnych twórców biżuterii. To gwarancja poznania najnowszych kierunków rozwoju branży jubilerskiej i trendów na rok 2016.

·         Możliwość spotkania światowych potentatów w obróbce minerałów i kamieni szlachetnych oraz unikatowych eksponatów takich jak kompletny skamieniały krokodyla Dyrosaurus phosphaticus, który żył w eoceńskim morzu około 55 mln lat temu! Okaz pochodzi z Maroka i ma ponad 1,5 m. Tego typu eksponat będzie prezentowany w Polsce po raz pierwszy.

 

Bilety na wydarzenie dostępne są w różnych wariantach cenowych:

·         rodzinny (dwoje dorosłych i dowolna ilość dzieci) 35 zł

·         normalny 15 zł

·         ulgowy (dla osób poniżej 18 roku życia i emerytów) 10 zł

Więcej na temat Warsaw Mineral Expo pod adresem www.mineralexpo.pl oraz na Facebooku https://www.facebook.com/events/211952169141735/.


WARSAW MINERAL EXPO 2016

5–6 marca, godz. 10–18 |

Pałac Kultury i Nauki | Plac Defilad 1, Warszawa

 

 

KONKURS! Możecie zgarnąć podwójne zaproszenie na Mineral Warsaw Expo.

Konkurs odbywa się na 3 naszych fan pagach: kulturalnie.waw.pl, kulturalne eventy oraz kulturalne dzieci.

Każdy może wziąć udział we wszystkich 3 konkursach.

Żeby wziąć udział w konkursie należy napisać komentarz pod postem konkursowym.

1 marca zwycięzcy otrzymają wiadomość z informacją o wygranej.

Warunkiem udziału w konkursie jest polubienie strony "Kulturalne eventy" ma FB.

 

Regulamin:

Nagrodę otrzymają dwie osoby spomiędzy wszystkich, których zgłoszenia spełniają zasady konkursu.

Nagrodą są podwójne zaproszenia na Warsaw Mineral Expo.

Powiadomienie o wygranej zostanie wysłane na FB.

W konkursie mogą brać udział jedynie osoby pełnoletnie.

Serwis Facebook nie jest współorganizatorem konkursu i nie ponosi żadnej odpowiedzialności wobec uczestników konkursu. Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany ani przeprowadzany przez serwis Facebook ani z nim związane. Organizator konkursu korzysta z serwisu Facebook do administrowania promocją na własną odpowiedzialność.

Niniejszy konkurs nie jest grą losową w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach losowych i zakładach wzajemnych

 


Kategoria: Aktualności | Źródło:  Informacje prasowe | Cena: 
Kolportaż: 
comments powered by Disqus
Tagi dla tej recenzji:redakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--