W dniach 22-24 kwietnia 2016 Warszawa po raz siódmy będzie gościć studentów najlepszych uczelni biznesowych i prawniczych z całego świata na Międzynarodowym Turnieju Negocjacyjnym - The Warsaw Negotiation Round. Organizatorem wydarzenia jest Studenckie Koło Naukowe Negocjator ze Szkoły Głównej Handlowej.

 

O tytuł Międzynarodowego Mistrza Negocjacji 2016 powalczy 12 trzyosobowych drużyn. Podczas pięciu rund negocjacyjnych rozgrywanych w najbardziej prestiżowych miejscach Warszawy (m. in. Senat, Stadion Narodowy) drużyny mają okazję zmierzyć się w symulacjach negocjacyjnych bazujących na rozbudowanych scenariuszach, które dotyczą realnych sytuacji ze świata biznesu i gospodarki. Drużyny zostaną ocenione przez ekspertów negocjacyjnych, zarówno tych akademickich, np. z uczelni Harvard czy Oxford, jak również praktyków ze świata biznesu i polityki. Na ocenę każdej rundy negocjacyjnej składa się osiągnięty rezultat oraz ocena stylu negocjacji dokonywana przez ekspertów.  Zwycięzcą turnieju zostanie drużyna, która uzyska łącznie najlepszy wynik ze wszystkich rund negocjacji. The Warsaw Negotiation Round jest jedynym tego typu turniejem w Polsce i jednym z nielicznych na świecie.

Więcej informacji: www.warsawnegotiationround.com.

 

 


Kategoria: Informacje prasowe | Źródło:  Informacje prasowe | Cena: 
Kolportaż: 
comments powered by Disqus
Tagi dla tej recenzji:redakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--