„Najlepsza bałkańska kuchnia w bliżej nieokreślonej okolicy!”

Banjaluka – istniejąca od 2002 restauracja bałkańska przez 10 lat gościła na Warszawskim Mokotowie. Po przenosinach do serca stolicy na ul. Szkolną 2/4 wniosła w swój charakter wieczorne życie knajpy. Restauracja słynie ze zróżnicowanej bałkańskiej kuchni, najwyższej jakości potraw i niezobowiązującej atmosfery. Kuchnia w Banjaluce jest czynna do późna (w tygodniu do 23.00, w weekendy do 24.00). W porze lunchowej i w czasie weekendowych brunchy Banjaluka znakomicie nadaje się zarówno na szybki miejski posiłek, jak i przyjemnie spędzony rodzinny czas z dziećmi.

 

***

 

Cyrkowe 13 urodziny Banjaluki 13 stycznia 2016 na Gości restauracji czeka wiele atrakcji, m.in. występ grupy cyrkowej Mosaic (http://circusmosaic.pl/), pokaz iluzjonisty, występ zespołu Sarakina (http://www.sarakina.art.pl/), live cooking Szefa kuchni – Olafa.

Dodatkowo jak przystało na prawdziwe urodziny, nie zabraknie wielkiego tortu i 100lat.

Dla wszystkich, którzy chcą poczuć się jak w prawdziwym cyrku świętując 13 urodziny Banjaluki mamy prostą radę – wystarczy być razem z nami :)

 

Info:

13 stycznia (środa) od 18:13 do … końca gdzie? chyba oczywiste ... :) (Banjaluka ul. Szkolna 2/4 Warszawa)

kontakt: 228281060 kontakt@banjaluka.pl

FB: facebook.com/BANJALUKA.WWA

Instagram: @banjaluka_warszawa

Snapchat: banja-luka

Dodatkowe informacje na stronie wydarzenia: https://www.facebook.com/events/481596428690026/Kategoria: Aktualności | Źródło:  Informacje prasowe | Cena: 
Kolportaż: 
comments powered by Disqus
Tagi dla tej recenzji:redakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--