Sylwester na scenie

W sylwestrowy wieczór Teatr Dramatyczny pokaże komedię Iwana Wyrypajewa „Letnie osy kąsają nas nawet w listopadzie”. Na scenie Katarzyna Herman, Witold Dębicki i Zdzisław Wardejn. Po przedstawieniu lampka szampana.

Spotkanie trojga bliskich sobie ludzi. Rozmowa zaczyna się grą towarzyską i prowadzi do walki, w której stopniowo bohaterowie zrzucają maski. Ścierają się poglądy na życie, wracają wspomnienia z dzieciństwa, pojawiają się tematy samotności, przemijania i relacji damsko-męskich.

 


"Letnie osy kąsają nas nawet w listopadzie" to sztuka przewrotna. Wyrypajew bawi się konwencjami komedii salonowej, nawiązuje do wielkiej literatury rosyjskiej i teatru absurdu.

Jedna z postaci wierzy w Boga, druga w nic nie wierzy, trzecia wierzy w terapeutę. Trzy wyraźne postawy, jak żyć. – mówi Katarzyna Herman - Pojawia się żonglerka istotnymi pytaniami zaaplikowana w bezbolesnej formie. Będzie też trochę masakry i zagadka kryminalna: „Gdzie był Marcus w zeszły poniedziałek” – dodaje aktorka.

Link do video o spektaklu: https://www.youtube.com/watch?v=1SVLprde7Dc

„Letnie osy…” to tegoroczna premiera w reżyserii Wojciecha Urbańskiego. spektakl jest grany na Scenie na Woli m. Tadeusza Łomnickiego przy Kasprzaka 22

 

 

Spektakl sylwestrowy - 31 grudnia o 20.00

Bilety w cenie od 90 do 120 złotych można kupić w kasach Teatru Dramatycznego i na stronie www

22 656 68 44
kasa@teatrdramatyczny.pl
www.bilety.teatrdramatyczny.pl
Kategoria: Aktualności | Źródło:  Redakcja Kulturalnie.waw.pl | Cena:  darmowa
Kolportaż:  internet
comments powered by Disqusredakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--