Nadchodzą święta, a nam zależy na tym, byście w całej tej szczególnej świątecznej atmosferze, pomiędzy dwunastoma daniami a „Kevinem samym w domu” nie zapominali o Kulturze. Dlatego przygotowaliśmy dla Was kilka intensywnych, wypełnionych konkursami dni- to nasz prezent świąteczny dla Was: dzięki, że byliście z nami kolejny rok, liczymy na więcej! 

 


 

Dla uniknięcia chaosu: nie zapomnijcie o zapoznaniu się z regulaminem. A zatem: i wesołych świąt, i powodzenia w konkursach! 

 


 

ZASADY KONKURSÓW:

 


 

1. Czas trwania: od 16.12 do 22.12 2015

 

2. Akcja jest skierowana do Użytkowników portalu kulturalnie.waw.pl. Warunkiem koniecznym jest posiadanie konta na portalu kulturalnie.waw.pl oraz polubienia fb kulturalnie.waw.pl (http://www.facebook.com/kulturalnie)

 

3. W konkursie może wziąć udział osoba dorosła lub niepełnoletnia, posiadająca zgodę rodziców

 

4. Informacje o konkursach będą pojawiały się na kulturalnie.waw.pl (o niektórych konkursach na portalu będziemy Was informować na FB, ale nie o wszystkich, dlatego warto do nas zaglądać); żeby wziąć udział w konkursie, trzeba będzie wysłać zgłoszenie (treść i tytuł maila będą opisane pod każdym konkursem)

 

5. Jedna osoba może wziąć udział we wszystkich konkursach, w każdym konkursie dana osoba może wziąć udział raz.

 

6. Zwycięzcy zostaną poinformowani mailowo.

 

7. Nagrody będzie można odebrać przy ul. Grójeckiej w niniejszych terminach - tylko wtedy (!):

 

  19 grudnia (sobota) 15.00-19.00
21 grudnia (poniedziałek) 12.00 – 14.00; 16.00-20.00
23 grudnia (środa) 16.00 – 19.00

 

Osoby, dla których powyższe terminy okażą się niedogodne, zachęcamy do brania udziału w konkursach, w których zwycięzcy wpisywani będą na przesyłaną do instytucji listę (będziemy to zaznaczać).

 

8. W przypadku nagród, które trzeba będzie odebrać osobiście, zwycięzcy muszą w ciągu 24h podać wybrany termin odbioru nagrody. Jeśli zwycięzca nie określi terminu, nagroda wędruje do innej osoby.

 


 

A teraz najciekawsza część...

 


 

Zobaczcie kto jest sponsorem pierwszorzędnych nagród naszej akcji.

 

Sprawdźcie liczne powody, dla których warto wziąć udział w naszych konkursach.

 

     

 

 

 


Kategoria: Aktualności | Źródło:  Redakcja Kulturalnie.waw.pl | Cena:  darmowa
Kolportaż:  internet
comments powered by Disqus
Tagi dla tej recenzji:redakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--