Międzygalaktyczna podróż z PKS Polonus!

Konkurs!

Już od 18 grudnia autobusy PKS Polonus będą kursowały z Warszawy, przez Zakopane, aż do Tatralandii, czyli największego kompleksu narciarskiego w Niskich Tatrach. Zanim wybierzesz się z PKS Polonus na Słowację, wyrusz w międzygalaktyczną podróż! Wygraj podwójne zaproszenie na premierowy seans "Gwiezdne Wojny: Przebudzenie mocy", który odbędzie się już 18 grudnia o godz 18.00 w Nove Kino Wisła w Warszawie.

Wejściówki rozlosujemy wśród osób, które udzielą poprawnej odpowiedzi na pytanie: Z jakiego miejsca w Warszawie startować będą autobusy PKS Polonus do Słowackiej Tatralandii? Odpowiedzi udzielajcie w komentarzach pod postem informującym o niniejszym konkursie na naszym FB. Czekamy od 8:30 do godziny 17.00 w środę (16.12), zwycięzcy otrzymają od nas wiadomość. Odbior biletów w kinie, najpóźniej 30 minut przed seansem. Powodzenia!

 

Poczytajcie też o organizowanej przez Polonus akcji:

Bilety na premierę „Gwiezdne Wojny: Przebudzenie mocy” i weekend w SPA na Morawach
do wygrania przez fanów i podróżnych polskiego przewoźnika

Wyrusz w międzygalaktyczną podróż z PKS Polonus! Wygraj podwójne zaproszenie na premierowy seans „Gwiezdne Wojny: Przebudzenie mocy” i voucher na weekendowy pobyt dla dwóch osób w czeskim SPA. Akcja konkursowa „Galaktyczna Moc Nagród Polonus” trwa do 18 grudnia 2015.

 


Niecodzienne atrakcje czekają na fanów i podróżnych PKS Polonus. Przewoźnik uruchomił specjalną akcję promocyjną „Galaktyczna Moc Nagród Polonus”, w ramach której internauci oraz klienci korzystający z jego usług przewozowych mogą wziąć udział w facebookowej rywalizacji TOP FAN oraz ‘biletowym’ konkursieNagradzanie za podróżowanie”.

Premierowy seans „Gwiezdne Wojny: Przebudzenie mocy” – stanowiący jedną z nagród konkursowych – odbędzie się już 18 grudnia 2015 o godz. 18.00 w NoveKino Wisła w Warszawie. Do akcji „Galaktyczna Moc Nagród Polonus” można przystąpić w dowolnym momencie, więc każdy ma jeszcze szansę na wygraną! Regulamin promocji jest dostępny na stronie www.pkspolonus.pl.

Jak podkreśla Andrzej Padziński, dyrektor ds. sprzedaży i rozwoju PKS PolonusZ roku na rok z krajowych przewozów autobusowych PKS Polonus – realizowanych na ponad 100 trasach dalekobieżnych – oraz połączeń międzynarodowych do i z Lwowa – korzysta coraz większa rzesza podróżnych. Organizując konkurs chcieliśmy podziękować przede wszystkim tym pasażerom, którzy systematycznie z nami podróżują, doceniając bezpieczeństwo i komfort jazdy, które zapewnia PKS Polonus.

„TOP FAN”

Co zrobić, żeby wygrać bilety do kina? Zasady konkursuTOP FAN” są ‘kosmicznie’ proste! Wystarczy wejść na fanpage PKS Polonus na FB i aktywowaćaplikację KONKURS TOP FAN.

 

PKS Polonus co tydzień – w czterech edycjach konkursowych – nagradza podwójnymi wejściówkami na premierowy pokaz filmu „Gwiezdne Wojny: Przebudzenie mocy” te osoby, które wykażą – w ramach poszczególnych etapów oraz w czasie trwania całej akcji – największą aktywność na profilu przewoźnika.

Kto ma szansę na wygraną? ci facebookowicze, którzy polubią fanpage PKS Polonus i skutecznie zachęcą do tego znajomych, będą lajkować i udostępniać posty oraz udzielać komentarzy. Przystąp do akcji „Galaktyczna Moc Nagród Polonus” już dzisiaj i przez kolejne 3 tygodnie zmagań konkursowych walcz o bilety do kina oraz niezapomniany weekend w SPA na Morawach.

Nagradzanie za podróżowanie!

Poza rywalizacją „TOP FAN” – rozgrywającą się między użytkownikami Facebooka – PKS Polonus przygotował również niecodzienny konkurs dla podróżnych. W ramach akcji „Nagradzanie za podróżowanie” podwójne zaproszenia do kina na premierowy pokaz „Gwiezdnych Wojen” mogą zdobyć także osoby, które od 19 listopada 2015 do 14 grudnia 2015 zakupiły online największą liczbę biletów bądź bilety za najwyższą kwotę i jednocześnie zrealizowały przejazdy autobusami PKS Polonus w trakcie trwania konkursu. Ale to jeszcze nie koniec nagród!

Weekend w czeskim SPA? Nagroda tylko dla aktywnych!

Najbardziej aktywni uczestnicy akcji „Galaktyczna Moc Nagród Polonus” – czyli facebookowicze biorący udział w konkursie „TOP FAN” oraz podróżni uczestniczący w promocji „Nagradzanie za podróżowanie” – mają szansę wygrać oprócz biletów do kina również niezapomniany pobyt weekendowy dla dwóch osób w uzdrowisku termalnym Velké Losiny w Czechach!

Poza miejscem noclegowym w jednym z najstarszych i najbardziej znanych morawskich uzdrowisk, zwycięzca konkursu otrzyma od PKS Polonus bezpłatny pakiet zabiegów SPA. Finalistę akcji „Galaktyczna Moc Nagród Polonus” wyłoni jury, biorąc pod ocenę kreatywność i aktywność uczestników podczas całej akcji, czyli od 19 listopada 2015 do 18 grudnia 2015, a wyniki konkursu zostaną ogłoszone 18 grudnia 2015.

Szczegóły i regulamin akcji są dostępne na stronie www.pkspolonus.pl, w zakładce Promocje.

≈ ≈ ≈

Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej POLONUS S.A. to polski przewoźnik autobusowy, obsługujący ponad 100 dalekobieżnych tras krajowych oraz międzynarodowe połączenia do i z Lwowa.

Oferta PKS Polonus skierowana jest do osób, które chcą komfortowo i bezpiecznie, a jednocześnie tanio podróżować. Operator realizuje zarówno kursy dzienne, jak i nocne między Warszawą a dużymi aglomeracjami miejskimi, w tym na trasach do: Kudowy Zdroju, Zakopanego, Krynicy Zdroju czy Giżycka.

Bilety można zakupić online na stronie www.pkspolonus.pl, jak również w punktach sprzedaży agencyjnej Polonus w całym kraju.

≈ ≈ ≈


Kategoria: Aktualności | Źródło:  Redakcja Kulturalnie.waw.pl | Cena:  darmowa
Kolportaż:  internet
comments powered by Disqus
Tagi dla tej recenzji:redakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--