https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/v/t1.0-9/10696385_460037414134452_5966811156912710744_n.jpg?oh=4a3c3414394f78b98d2780f5c942775d&oe=56F1B8CA
Szafing - Ogólnopolskie Wietrzenie Szaf


Szafingowe szaleństwo trwa! Serwis Szafa.pl zaprasza na kolejną edycję Ogólnopolskiej Akcji Wietrzenia Szaf! Spotykamy się w sobotę 12 grudnia w 10 miastach w Polsce. "Uwalniać swoje ciuchy”, czyli wymieniać, sprzedawać oraz kupować będzie można w Bydgoszczy, Białymstoku, Czechowicach-Dziedzicach, Krakowie, Łodzi, Rzeszowie, Szczecinie, Toruniu, Wrocławiu i Warszawie.Grudzień to idealny moment na uporządkowanie swojej szafy! Przede wszystkim po to, by zrobić miejsce na świąteczne, sylwestrowe i karnawałowe ubrania oraz na nowe ciuchy, które pojawią się na naszych półkach w Nowym Roku.


"To już V edycja naszej akcji. Poprzednie spotkania pokazały, że kobiety potrzebują takich akcji! Każda z nas ma w swoim domu ubrania, których nie nosi i leżą zapomniane w czeluściach szaf, albo w pudłach, więc dlaczego nie pozwolić im żyć na nowo? Podczas Szafingu można oddać, wymienić lub sprzedać za symboliczne kwoty ubrania, torebki, biżuterię, dodatki, książki, czyli wszytko to, co znajdziemy w naszych garderobach. To świetna okazja, by nie tylko uporządkować swoją szafę, ale też na niej zarobić! Nietrafione prezenty od Mikołaja też można przemycić." - wyjaśnia Gabriela Wajda, koordynator projektu.


W Warszawie partnerem Akcji Wietrzenie Szaf jest kawiarnia Jaś & Małgosia (Plac Kościeleckich 5 i 1/2). Szafing odbędzie się 12.12 w godzinach 11:00-15:00. Podczas wydarzenia będzie można zobaczyć zawartość szaf użytkowniczek serwisu Szafa.pl i nie tylko. Oprócz prawdziwych skarbów i modowych perełek, na odwiedzających będą czekać liczne atrakcje oraz upominki.


Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, dla osób sprzedających wymagana jest rezerwacja.


Uwolnij swoje ciuchy i weź udział w Wietrzeniu Szaf!


Zapisy i szczegóły: szafa.pl/szafing


Rezerwacja miejsca podczas szafingu: 10 zł.

LICZBA miejsc dla wystawców OGRANICZONA!

Obowiązują zgłoszenia na stronie: http://szafa.pl/szafing

 FB: https://www.facebook.com/events/1665194090362063/

Szafa.pl to społeczność ponad miliona kobiet, które w ekologiczny i ekonomiczny sposób odświeżają swoje szafy i podążają za nowymi trendami. Serwis oferuje nie tylko możliwość kupna czegoś fajnego i modnego, ale także wymianę i sprzedaż swoich ubrań, akcesoriów, czy kosmetyków. Szafa.pl przez 5 lat swojej działalności zdobyła zaufanie ponad 1,3 miliona aktywnych Szafowiczek, które wciąż zmieniają swoją garderobę oraz doradzają sobie w kwestii mody, wymieniają się inspiracjami, a także prowadzą ciekawe rozmowy na forum.szafa.pl.Kawiarnia Jaś i Małgosia pojawiła się na ul. Marchlewskiego (tak, tak, to obecna ul. Jana Pawła II!) pod koniec lat 60-tych. Przez lata była to jedna z najbardziej znanych warszawskich kawiarni, zachowując swój oryginalny styl. Saturator, ekspres do kawy do złudzenia przypominający szafę grającą, lada w stylu lat 70 i oryginalne meble z lat 60 powodowały, że Jaś i Małgosia był swoistym wehikułem czasu. Kolejni właściciele starali się na przemian - zachować ten klimat lub zupełnie go zmienić. Jednak ostatecznie, lokal ten w swojej dawnej formie nie przetrwał próby czasu.


14 listopada 2014 r. Jaś & Małgosia otworzył się na nowo! Przywróciliśmy kawiarni dawny blask, a jednocześnie uzupełniliśmy jej ofertę, wychodząc naprzeciw współczesnym potrzebom dla ducha, ciała i przede wszystkim podniebienia. Od roku tworzymy miejsce z pyszną kawą, dobrym jedzeniem oraz przestrzenią do inicjatyw kulturalnych. 

Myślimy o Jasiu & Małgosi jak o miejscu wyjątkowym. Naszą obecnością chcemy pozytywnie wpływać na przestrzeń, w której prowadzimy lokal, współpracujemy z mieszkańcami i okolicznymi instytucjami. Jesteśmy otwarci na potrzeby osób, które do nas przyjdą. Jaś & Małgosia to nasza bajka dla dorosłych, w której każdy ma szansę poczuć się jak u siebie. Dlatego realizujemy cykliczne wydarzenia kulturalne i dbamy o to, by zachowało się jak najwięcej wspomnień z dawnych lat. 
www.szafa.pl

https://www.facebook.com/SzafaPL

Kategoria: Aktualności | Źródło:  Redakcja Kulturalnie.waw.pl | Cena:  darmowa
Kolportaż:  internet
comments powered by Disqusredakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--