„Fistaszki” zyskały status jednego z najpopularniejszych komiksów w historii. Bohaterowie tych legendarnych, cieszących się niesłabnącą popularnością opowieści rysunkowych, Charlie Brown, pies Snoopy i ich przyjaciele, wkrótce trafią na ekrany polskich kin. Czekając na to wydarzenie zapraszamy na wielką imprezę urodzinową Fistaszków i Snoopy’ego.

 

Zaplanuj czas na nadchodzący weekend. Zapraszamy na Mikołajki z Fistaszkami

5 grudnia (sobota) – Warszawa –  Galeria Arkadia, od godz. 11.00 do 19.00

 

Mimo, że to urodziny Fistaszków, wszyscy dostaną prezenty. Czy masz już karykaturę własnej osoby? Czy na Twojej ścianie wisi zabawny portret? A może to jedno z Twoich pragnień? Tylko 5 grudnia w Galerii Arkadia, możesz spełnić marzenia. Zawodowa karykaturzystka dostarczy wiele radości śmiałkom, którzy dadzą się sportretować.

 

Bohaterów tej przezabawnej animacji nie trzeba długo przedstawiać. Charlie Brown słynie ze swojej zygzakowatej koszuli, a Snoopy stał się ikoną mody. Ich wizerunki trafiły na koszulki, bluzy i inne ubrania. Aby przybliżyć historię Fistaszków, pokazać wiele ciekawostek, zaprezentowana zostanie, specjalnie na tę okazję przygotowana wystawa.

 

Dzieci mogą identyfikować się z bohaterami Fistaszków. Tak jak oni potrafią puszczać latawce, grać w piłkę … Dlatego na wszystkich czeka moc fistaszkowych zabaw, gier, konkursów z fantastycznymi nagrodami.  Jak na każdych urodzinach nie zabraknie balonów, upominków oraz poczęstunku z udziałem gościa specjalnego – psa Snoopy’ego. Dodatkową atrakcją będzie możliwość zrobienia zdjęcia z gościem Fistaszków – Mikołajem.

 

Przychodząc na imprezę przekonacie się, że trudno przejść obojętnie obok Fistaszków, charakterystycznych bohaterów tej przezabawnej animacji. Dobrotliwy Charlie i jego wyjątkowy pies Snoopy przeniosą uczestników do świata pełnego zabawy i radości. Umilą dzieciom oczekiwanie na premierę filmu. Być może zdradzą tajemnicę przed jakim największym wyzwaniem stanie Charlie Brown w filmie? Co się wydarzy, gdy pojawi się w klasie nowa dziewczynka? I jakie największe marzenie postanowi zrealizować Snoopy?

Jeżeli nie znajdziecie odpowiedzi na te pytania, na najważniejszej imprezie urodzinowej roku, to już wkrótce przekonacie się sami idąc do kina . „Fistaszki – wersja kinowa” to animowana komedia przygodowa, wyprodukowana przez studio, w którym powstała słynna „Epoka lodowcowa”.

 

Od 1 stycznia 2016 na ekranach polskich kin.

 


Kategoria: Aktualności | Źródło:  Informacje prasowe | Cena: 
Kolportaż: 
comments powered by Disqus
Tagi dla tej recenzji:redakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--