Właśnie został uruchomiony portal www.educaso.com, umożliwiający dystrybucję i publikację cyfrowych materiałów edukacyjnych. Znajdziecie tam ebooki i audiobooki edukacyjne od najlepszych wydawnictw w kraju.

Cyfrowe materiały edukacyjne dla każdego

Educaso.com to portal, w którym znajdziesz ebooki, audiobooki, kursy i szkolenia. W ofercie portalu znajdują się m.in. podręczniki szkolne i akademickie, poradniki do samorozwoju i edukacji, materiały do nauki języków obcych, słowniki, atlasy i przewodniki.

 

Digitalizacja to przyszłość

Popularyzacja e-booków sprawiła, że proces samokształcenia stał się dużo łatwiejszy. Na polskim rynku istnieje setki tysięcy tytułów w formie elektronicznej. Zakupy najlepiej robić w internetowych księgarniach specjalizujących się w e-publikacjach. Znajdziemy w nich atrakcyjne ceny i liczne promocje. Dobrym przekładem takiego sklepu jest Educaso.com – nowy gracz na polskim rynku książki, umożliwiający dystrybucję i publikację cyfrowych materiałów edukacyjnych. Educaso odpowiada na potrzeby współczesnych ludzi nastawionych na rozwój oraz na zmieniające się trendy w nauce.

 

Dlaczego lepiej uczyć się z ebookami? Odpowiedzi jest wiele, m.in. to, że ebooki są:

  1. lekkie - nie musisz nosić w torbie kilku kilogramów grubych książek, wystarczy jedno małe urządzenie, aby zmieścić całą potrzebną bibliotekę;
  2. wygodne - możesz korzystać z nich w każdym miejscu i czasie, nie musisz przedkładać kartek i wyginać okładki, ebooki sa przystosowane do potrzeb współczesnych, aktywnych osób;
  3. tańsze - wydanie i dystrybucja ebooka kosztuje znacznie mniej, niż papierowej książki, w związku z tym, więcej zostaje w portfelu tych, którzy wybierają cyfrowe publikacje.

A co według Ciebie stanowi największą zaletę ebooków i jak powinna wyglądać nowoczesna edukacja? Na dobry początek przygotowano konkurs, w którym do wygrania są trzy czytniki Kindle Paperwhite! Wejdź tutaj i odpowiedz na pytanie. Trzy najciekawsze odpowiedzi zostaną nagrodzone czytnikami, a dla każdego przygotowano pakiet darmowych ebooków o wartości ponad 200 zł!

Wejdź do świata nowoczesnej edukacji! educaso.com

Projekt Educaso.com jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. "Dotacje na innowacje" - "Inwestujemy w waszą przyszłość"


Kategoria: Informacje prasowe | Źródło:  Informacje prasowe | Cena: 
Kolportaż: 
comments powered by Disqus
Tagi dla tej recenzji:
edukacjaredakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--