17 marca 1978 roku pewien irlandzki zespół o nazwie U2 wygrywa konkurs młodych talentów w Limerick. Kilka lat później ten sam zespół będzie wydawał płyty uznawane za arcydzieła i grał na największych stadionach świata. Którzy z debiutujących muzyków nie marzą podświadomie o podobnym rozwoju kariery? Dzięki grupie studentów pojawia się dla nich szansa, która być może nie uczyni ich gigantami rocka, ale pomoże zaistnieć na scenie.

 

Już rozpoczęło się przyjmowanie zgłoszeń do Bands’ Battle – pierwszego warszawskiego konkursu muzycznego organizowanego w całości przez studentów-pasjonatów. Idea Bands’ Battle zrodziła się w połowie 2014 roku wśród członków Niezależnego Zrzeszenia Studentów Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Nadrzędnym celem organizatorów jest wspieranie pasji muzycznej i odkrywanie talentów. Konkurs ma ułatwić początkującym, lecz zdolnym zespołom spełnienie ich marzeń i rozpoczęcie kariery w branży muzycznej poprzez zaprezentowanie się szerszej publiczności. 

 

Pierwszym etapem muzycznej bitwy jest formularz zgłoszeniowy, który należy wypełnić, dołączając do niego nagranie utworu wykonanego przez zespół. Spośród nadesłanych zgłoszeń jury wybierze szczęśliwą dziewiątkę, która zmierzy się ze sobą 25 października w klubie Hydrozagadka podczas finału konkursu. Nasi partnerzy przygotowali dla wyróżnionych zespołów atrakcyjne nagrody, m.in. sprzęt audio i profesjonalne akcesoria gitarowe. Główną nagrodą dla najlepszego zespołu będzie profesjonalny mastering w studiu nagraniowym TR Studio!

 

Formularz zgłoszeniowy oraz szczegółowe informacje znajdują się na stronie organizatora: bandsbattle.nzssgh.pl.

 

 

 

 

 


Kategoria: Aktualności | Źródło:  Informacje prasowe | Cena: 
Kolportaż: 
comments powered by Disqus
Tagi dla tej recenzji:redakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--