Frajda dla najmłodszych, relaks dla rodziców

Sala zabaw Madagaskar zlokalizowana na warszawskim Grochowie działa od 2011 roku. Powstała z myślą o najmłodszych Klientach, którzy cenią sobie bezpieczeństwo i świetną zabawę pod okiem kreatywnej i wykwalifikowanej kadry opiekunów. Na ponad 220 m2 stworzyliśmy dziecięcy świat, który poprzez zabawę wspomaga wszechstronny rozwój psychomotoryczny Maluchów, a przy tym daje możliwość odpoczynku Rodzicom.

Bezpieczny świat figli dla dzieci

 Przygotowaliśmy moc atrakcji dla wszystkich Dzieci do 12 roku życia – uczniów, przedszkolaków, a także dla niemowląt, które w naszej sali bawią się bezpłatnie. Chcąc zadbać o rozwój i rozrywkę najmłodszych Pociech, stworzyliśmy miejsce kolorowe i pełne atrakcji, a przy tym w pełni bezpieczne i zgodne z obowiązującymi przepisami. Sala zabaw Madagaskar posiada liczne niespodzianki, takie jak dwupoziomowa konstrukcja z basenem wypełnionym po brzegi piłeczkami, zjeżdżalnie, liny, tunele, oraz całą masę gier edukacyjnych i zręcznościowych. Zabawy w naszej sali będą dla każdego Malucha niezapomnianymi chwilami.

Zabawa i przyjemności nie tylko dla dzieci

 Na terenie naszej sali zabaw znajduje się przytulna kawiarnia z bardzo wygodnymi krzesłami, z których można dyskretnie obserwować swojego Malucha podczas zabawy i nawiązywania przyjaźni. Kawiarnia to miejsce, które sprzyja relaksowi podczas czytania książek czy gazet i spotkań z przyjaciółmi. Można tutaj także pracować i do woli surfować po Internecie. W kawiarni do dyspozycji naszych gości jest bezpłatny dostęp do bezprzewodowej sieci WiFi. Aby pobyt w Madagaskarze był także przyjemnością dla Rodziców, proponujemy szeroką gamę napojów na ciepło i zimno, zdrowych przekąsek i słodkich deserów.

Imprezy urodzinowe w sali zabaw

W sali Madagaskar organizujemy również urodziny i imprezy okolicznościowe dla Dzieci. Impreza trwa 2,5 godziny – to optymalny czas, aby dzieci zdążyły się wyszaleć i nie zaczynały odczuwać nudy lub zmęczenia. Do dyspozycji małych Gości oddajemy salę zabaw oraz salkę urodzinową udekorowaną balonami, natomiast dla Rodziców i Opiekunów przeznaczyliśmy duży stół, na którym znajdą się zamówione wcześniej napoje i przekąski. Nie zapomnieliśmy także o prezencie dla małego Jubilata.

Przez cały czas trwania imprezy dzieci zabawia animator, który organizuje zabawy sprawnościowe i edukacyjne, a także zachęca dzieci do samodzielnych działań. Nasi animatorzy to osoby wykwalifikowane, z dużym doświadczeniem i odpowiednim podejściem do Dzieci.  Jako jedni z nielicznych w Warszawie organizujemy urodziny nie tylko w języku polskim, lecz również w językach obcych - angielskim, francuskim lub rosyjskim.

 

 


 

Sala Zabaw Madagaskar
Ul. Grochowska 170A 04-357 Warszawa
Tel: 22 465-82-64
e-mail: biuro@salamadagaskar.pl


Kategoria: Informacje prasowe | Źródło:  Informacje prasowe | Cena: 
Kolportaż: 
comments powered by Disqus
Tagi dla tej recenzji:redakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--